Wypadek ciężarówki na autostradzie A1. Ze wstępnych nieoficjalnych ustaleń wynika, że z nieznanych przyczyn kierowca ciężarówki zjechał na pas awaryjny i staranował barierki. Są utrudnienia.

Do wypadku na autostradzie A1 doszło w piątek rano na wysokości Dębieńska (miasto Knurów). Na 9 kilometrze i na pasie prowadzącym w stronę Gliwic ciężarówka staranowała barierki. Nikomu nic się nie stało.

ZOBACZ TEŻ. Lady Pank na Dniach Wodzisłaiwia Śl. 2018. Szaleństwo pod sceną [ZDJĘCIA]


Uszkodzony samochód znajduje się na pasie awaryjnym. Wyłączony z ruchu jest też skrajnie prawy pas. Ruch na dwóch pozostałych odbywa się płynnie.

- Policjanci zakończyli działania na miejscu zdarzenia. Wkrótce ruch na wszystkich pasach powinien odbywać się normalnie - usłyszeliśmy od mundurowych.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!