Wypadek na Rydułtowskiej w Radlinie. Lądował helikopter LPR [ZDJĘCIA]

Wypadek na ulicy Rydułtowskiej w Radlinie. Z nieznanych przyczyny volkswagen polo wypadł z drogi i uderzył w w wiatę przystanku autobusowego. Po poszkodowaną przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godz. 10.35 na ulicy Rydułtowskiej w Radlinie.

-Kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Rydułtów nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w wiatę przystanku autobusowego - mówi kom. Marta Pydych z wodzisławskiej policji.

Kobieta, która podróżowała samochodem była w ciąży. W związku z tym na miejsce oprócz karetki pogotowia zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
- Strażacy, którzy dotarli na miejsce zastali w samochodzie kobietę w ciąży. Nie była uwięziona, była też przytomna - relacjonują strażacy, którzy interweniowali na ulicy Rydułtowskiej w Radlinie.

Ostatecznie na miejscu zdecydowano, że kobieta karetką zostanie przetransportowana do szpitala w Rybniku.
- 29-latka przyznała, że choruje na epilepsję i w trakcie jazdy dostała ataku. W wyniku zdarzenia doznała ogólnych potłuczeń ciała, jej dziecku również nic nie zagraża. Mając na uwadze, iż do zdarzenia doszło nie z winy kierującej odstąpiono od jej ukarania - dodaje kom. Pydych.

Na szczęście ani kobiecie ani żadnym osobom postronnym nic się nie stało. W chwili zdarzenia na przystanku nikogo nie było.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane