Zarobki w policji. Sprawdź ile zarabiają teraz policjanci po podwyżkach

Publikowaliśmy już zarobki m.in. kasjerek w marketach, górników, księży czy nauczycieli. Teraz przyszła kolej na policjantów. Kliknij powyżej w zdjęcia, i sprawdź ile zarabiają mundurowi...

Sprawdź ile zarabiają teraz policjanci po podwyżkach kliknij TUTAJ

Sprawdź również:

Zarobki w dyskontach i marketach - KLIKNIJ w raport:
Sprawdź zarobki w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan, Tesco, Kauflandzie...

Ile zarabia nauczyciel - KLIKNIJ w raport:
Zarobki nauczycieli - sprawdź ile zarabiają [107 pensji]

Ile zarabia prostytutka? - KLIKNIJ w raport:
Zarobki prostytutek w woj. śląskim. Cena uzależniona od miasta i oferty

Ile zarabia górnik? - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabia górnik? Sprawdź jakie są zarobki na kopalni [stawki wynagrodzeń]

Ile zarabiają księża? - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabiają księża? Sprawdziliśmy! [[raport płacowy](https://gratka.pl/praca/lodz?utm_medium=alz&utm_source=naszemiasto.pl&utm_campaign=refferal)]

Ile zarabiają strażnicy miejscy, żołnierze... - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabiają policjanci, strażnicy miejscy, żołnierze i prokuratorzy? [stawki wynagrodzeń]

Agnieszka Domka-Rybka

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.01.2018, 14:16

no jasne ze tak. takie firmy krzak tylko wyludzaja dane

29.01.2018, 11:50

Taka praca to też ryzyko. A jeśli szukacie roboty na śląsku, to na tej stronie praca-slaskie.pl są ciekawe oferty. Moim zdaniem przy szukaniu pracy trzeba sprawdzać wiarygodność pracodawcy

02.01.2018, 14:39

Razem lepiej. Państwo to efekt synergii wielu pracowników. Niekoniecznie wszyscy muszą wydobywać węgiel.

02.01.2018, 14:36

Dobrze napisane.

31.10.2017, 14:32

to skąd się biorą miliardowe dotacje do górnictwa, a ze raz na ruski rok kopalnia ma zysk to najpierw niech zapłaci zaległe składki ubezpieczeniowe, podatki ps. moze jeszcze snisz o sklepach tylko dla górników

25.10.2017, 11:37

z tego co mi wiadomo od znajomego policjanta, to nie zarabia się dużo i Pis akurat, nie ma z tym nic wspólnego bo kiepskie zarobki w policji były już od dawna.

20.10.2017, 20:31

Coś się Wam fotki trochę pomieszały, ale to nic. Niebawem za 3-4 lata będzie zmiana władzy i też im zabiorą za popieranie i służbę za czasów PiS(du)!!! Nic nie trwa wiecznie...27

19.10.2017, 11:21

W państwie totalitarnym służby powinny dobrze zarabiać.

15.10.2017, 10:24

Policjanci zarabiają za mało i to jest największy problem. Powinni mieć takie wypłaty, żeby godnie żyć.

14.10.2017, 19:32

pies.to.pies...

13.10.2017, 16:07

ty udajesz takiego, czy tylko piszesz takie głupoty

13.10.2017, 16:05

GORNIK KTORY MOWI ZE SZEDŁ DO PRACY W NIEDZIELĘ I CZASEM W SWIETA
To sasiedzi sie smiali, ja nie pracowałam w
Gornictwie,jak przypadło to pracowałam tez w niedziele i swieta
na ławce siedziały sasiadki i z ironią w głosie cyt; a nie zal ci isc do pracy taka ładna pogoda szczegolnie latem ,dzisiaj tez probują zaglądac do mojego prtfela jaką mam emeryturę.Pozdrawiam Gornika

13.10.2017, 12:31

Widać że jesteś tępy jak Polsilwer. Skąd masz pieniądze na wypłatę?? Jaki jeszcze polski przemysł coś produkuje oprócz górnictwa????! Zastanów się zanim coś napiszesz. Dlaczego niechcecie uznać autonomii Śląska?? Gdyby Śląsk się oddzielil od Polski, to przecież Polski nie ma na mapie Europy. Tyle w temacie.

12.10.2017, 22:49

Tak górnicy to jedyna formacja która po 25 latach ma 100% emerytury. W majestacie przywilejów chłopy w wieku 45 lat mają emeryturę jakiej nie ma nikt. Legalnie dorabiają i doją nasza kasę na emerytury. Taka prawda górniku.

12.10.2017, 19:06

Robie juz 7rok i mam na rączke 2880zl na referencie.

12.10.2017, 16:06

On powinien się wstydzić, że teraz będzie utrzymywany przez wszystkich polskich podatników. Nie wiem czemu ma się śmiać ???

12.10.2017, 14:46

Marek to też mogłeś iść do Policji, Kiedyś się pewnie z niego śmiałeś że poszedł do pracy w (wtedy) Milicji a teraz on smieje się z Ciebie.