Kinowy bestseller w reżyserii Jamesa Camerona „Avatar" będzie można zobaczyć już dziś w kinie na świeżym powietrzu w parku Cegielnia w Żorach. Początek seansu o godzinie 22. Wstęp jest całkowicie darmowy!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Film „Avatar" będzie można zobaczyć na olbrzymim dmuchanym ekranie, jaki stanął naprzeciw hali sportowej przy ul. Folwareckiej w Żorach. – Na seans zapraszamy mieszkańców z całego regionu. Wejściówka nic nie kosztuje – mówią organizatorzy.
„Avatar" opowiada historię kalekiego weterana wojennego, który bierze udział w specjalnym programie wojskowym na obcej planecie. Film jest jednym z najdroższych filmów w historii kina. Jego produkcja pochłonęła 237 milionów dolarów. Jednak już miesiąc po premierze na świecie przyniósł ponad czterokrotne zyski. Film został wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i zupełnie nowej technice 3D.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!