Żory: zrywał plakaty wyborcze. Winnym jest 45-letni mieszkaniec Rogowa

Żory: zrywał plakaty wyborcze. Winnym jest 45-letni mieszkaniec Rogowa (© ARC.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Żory: zrywał plakaty wyborcze. Winnym jest 45-letni mieszkaniec Rogowa. Na gościnne występy 45-latek przyjechał do Żor. Tutaj, na ul. Wodzisławskiej, postanowił ściągnąć kilka plakatów wyborczych. Całe zajście widzieli miejscowi policjanci.

Żory: zrywał plakaty wyborcze. Winnym jest 45-letni mieszkaniec RogowaNa gorącym uczynku wpadł wczoraj 45-letni mieszkaniec Rogowa, który na ul. Wodzisławskiej w Żorach zrywał plakaty wyborcze jednego z kandydatów na prezydenta Żor. Incydent miał miejsce ok. godz. 13.45. - W samochodzie mężczyzny znaleziono jeszcze 10 banerów. - 45-latek przyznał się do ściągania banerów. Mówił, że myślał, że jest już po wyborach, a plakaty potrzebował, aby przykryć stertę kostki brukowej na terenie swojej posesji. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego został zobowiązany do powieszenia plakatów wyborczych - mówi asp. sztab. Kamila Siedlarz, rzeczniczka żorskiej policji. Stróże prawa nie informują, do kogo należały banery wyborcze.

Teraz 45-latkowi z Rogowa może grozić kara grzywny sięgająca nawet do 5 tys. zł. Jak udało nam się dowiedzieć, 45-latek zrywał plakaty wyborcze... dzień przed swoimi urodzinami.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj też: Zdarzenia kryminalne w Żorach w tym roku!

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  SKUTECZNYYY (gość)

  Czyż nie jest to ciekawe, że w momencie kiedy Pan Prezydent W. Socha stawia swoje banery na dzielnicach gdzie do tej pory w ogóle go nie było widać ktoś w tym czasie zajmuje się LIKWIDACJĄ banerów kandydata na prezydenta W. KAŁUŻY ! Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańców dzielnicy udaje się zatrzymać sprawcę , który to został przejęty przez patrol dzielnicowych.

  niezależny (gość)

  "zrywał plakaty wyborcze jednego z kandydatów na prezydenta Żor"; to może dopowiedzmy czyje - zrywane były wyłącznie banery Wojciecha Kałuży oraz wspólne Wojciecha Kałuży i Kazimierza Dajki, na których dziękowali za poparcie w I turze; ot, taki dziwny przypadek, jak to w Żorach

  krecik (gość)

  Ja yhmy z głupoty? Przecież nie przyzna się ,że mu ktoś zapłacił. Oj ta nasza policja. Czyje plakaty zrywał?