Trwa druga edycja konkursu "Zrób to z Lenovo". Na uczestników czeka atrakcyjna nagroda w postaci 30 000 złotych na realizację zawodowych marzeń. Poznajcie DOersa Małgorzatę Kosińską

Konkurs "Zrób to z Lenovo" trwa od 2 miesięcy. Ponad kilkaset odważnych i otwartych osób postanowiło podzielić się z internautami swoją pasją. DOers to osoba pozytywnie nastawiona do świata, pracowita i otwarta na innych ludzi. Osoba, która nie boi się wyzwań i nie wstydzi pochwalić się cząstką siebie. Każdy bez względu na to czym się zajmuje, może zaprezentować innym, jaką ma pasję, która czyni jego życie pełniejszym.

Małgorzata Kosińska, która z akcją związana jest od pierwszej edycji, postanowiła podzielić się z innymi swoim doświadczeniem, zainteresowaniami i zarazić ich niebywałym zapałem do działania. Postanowiła zadać kłam twierdzeniu, że kobiety za kółkiem stanowią zagrożenie i zostać kierowcą rajdowym. Od dwóch lat z sukcesami pokonuje bezdroża za kierownicą samochodu terenowego RMF4Racing Team. Małgorzata Kosińska, jak przystało na prawdziwego DOersa, traktuje swoje zainteresowania i pasje poważnie i nie próżnuje podczas treningów. Mimo tego potrafi wciąż znaleźć czas na prowadzenie własnej działalności, a także na pozowanie przed obiektywem.

Osoby aktywne zawodowo, żyjące w ciągłym biegu, często korzystają z nowych technologii, ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Nie inaczej jest w tym wypadku. Małgorzata Kosińska przyznała, że ceni sobie urządzenia Lenovo za ciekawe rozwiązania, poprawiające w sposób istotny komfort korzystania z nich nawet w trudnych warunkach. Sama używa ultrabooka Lenovo Yoga 13. Produkty Yoga to linia urządzeń konwertowalnych, cechujących się wyjątkową obudową, pozwalającą na obrócenie ich dotykowych ekranów nawet o 360 stopni i korzystania z nich w najbardziej optymalnej pozycji.

Wszystkich, którym bliska jest idea DOersów zapraszamy na stronę www.zrobtozlenovo.pl. Obserwujcie zmagania o nagrodę główną - 30 000 złotych - ufundowaną przez Lenovo. Sami również możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Nasze Miasto jest patronem medialnym tej akcji.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!