Źródełko w Mszanie: Woda ze źródełka przy ulicy Konopnickiej w Mszanie nie nadaje się do picia! To wynik badań sanepidu.

Źródełko w Mszanie: Woda nie nadaje się do spożycia!W ostatnich dniach woda została przebadana przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim oraz Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Rybniku. Jak wynika z orzeczenia Sanepidu z dnia 02 grudnia br. woda w źródełku przy ul. Konopnickiej w Mszanie, obok posesji nr 20, nie spełnia wymagań stawianych wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi ze względu na niski odczyn i podwyższone azotany.

Warto wiedzieć, że woda z podwyższoną ilością azotanów nie powinna być używana do przygotowywania posiłków dla dzieci i kobiet w ciąży.

Termin niezdatności wody do spożycia jest do odwołania.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami! [KLIKNIJ W LINK]


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!