Wybierz region

Wybierz miasto

  Junior Stress

  Klub Muzyczny Szuflada
  Wodzisław Śląski, ul. Os. Dąbrówki/1B, +48 53 839 84 60

  20:00 Piątek, 19 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Junior Stress

  Pochodzący z Lublina Junior Stress to jeden z najbardziej popularnych młodych artystów w Polsce, łączący jamajski klimat reggae i dancehall z polskimi tekstami. W 2009 roku wydał swoją solową płytę 'L.S.M.' nakładem Karrot Kommando. Mimo miłości do pulsu reggae, na płycie i na koncertach słychać wpływy różnej muzyki, od hip hopu po disco polo (sławna już reggae wersja 'Białego Misia').
  Młody Stress niezmiennie podkreśla swój mocny związek z rodzinnym miastem - debiutancka płyta nazywa się 'L.S.M', tak jak osiedle na którym się wychował i na którym teraz znajduje się jego studio nagrań. Piosenka o tym samym tytule, zaczynająca się słowami 'Lublin, L.S.M. - stąd właśnie jestem...' rozpoczyna każdy koncert Juniora. Wtajemniczeni wiedzą, że LSM (z rozwinięciem Love Sen-C Music) to też nazwa od najstarszego w Polsce sound systemu reggae w którym Junior Stress otrzymał solidne muzyczne wychowanie.
  Szacunek jakim na scenie cieszy się Junior Stress widoczny jest po liście gościnnych występów: udział w płytach artystów takich jak EastWest Rockers,Grubson, Marika,Hemp Gru, Bob One czy zaproszenie na kultową hip hopową składankę Kodex mówią same za siebie. Poza pracą w studiu nagrań, Juniora Stressa usłyszeć można w radiu (sobotnie audycje w PR 'Czwórka') i na licznych imprezach które prowadzi jako selektor i DJ.

  Ras Luta

  Adam Tersa czyli Ras Luta, urodzony w 1982 roku w Kartuzach, wokalista sceny reggae, aranżer, autor tekstów. Związany z Eastwest Rockers, na scenie od 2004 roku. Współpracował z takimi artystami jak, m.in: Hemp Gru, Marika, Maleo Reggae Rockers, Sidney Polak. W 2009 zadebiutował albumem "Jeśli słyszysz". Związany z wytwórniami płytowymi Prosto i Karrot Kommando.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]