Wybierz region

Wybierz miasto

  Żona policjanta

  Pegaz
  Wodzisław Śląski, ul. Kubsza W./17, +48 32 455 48 55

  19:00 Sobota, 31 października

  • Brak informacji o cenie

  Gdzieś na prowincji mieszka rodzina ‒ niebieskooki policjant z żoną i malutką córeczką. Chodzą na spacery, grają w gry, miło spędzają wolny czas. Dni powszednie i święta mijają im w tym samym, niespiesznym rytmie. Zbyt idylliczna sytuacja niepokoi już od pierwszego ujęcia podzielonego na 58 rozdziałów, niezwykłego filmu. Nurtuje aż do chwili, kiedy widz orientuje się, że ogląda życie kata i jego ofiary, zamkniętej w pułapce idealnego małżeństwa. Phillip Groning, autor „Wielkiej ciszy”, pokazuje przemoc domową w sposób codzienny. W drobnych gestach, małych aktach terroru, w coraz odważniejszych próbach udowodnienia swojej władzy, wyższości, dominacji. Za zamkniętymi drzwiami toczy się powszednia walka ze strachem i upokorzeniem. Wielki przebój ubiegłorocznego festiwalu w Wenecji.

  Czas trwania:
  175
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Philip Gröning
  Scenariusz:
  Philip Gröning
  Obsada:
  Alexandra Finder, David Zimmerschied, Pia Kleemann, Chiara Kleemann, Fabian Stromberger, Horst Rehberg, Katharina Susewind, Lars Rudolph
  Data premiery:
  2015-03-20
  Kraj produkcji:
  Niemcy
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ