Dodaj zdjęcie profilowe

avatarWeronika Sidorow

Wodzisław Śląski
sympatyk Miasta

SP3 zapisują do pierwszej klasy

2013-02-17 19:50:38

W Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Wodzisławiu Śląskim ruszył nabór na nowy rok szkolny. Do klas pierwszych przyjmowane są dzieci z rocznika 2007 czyli 6-latki i rocznika 2006 czyli 7-latki. Planowane jest otwarcie 2 klas siedmiolatków oraz jedna klasa sześciolatków. Podczas rekrutacji nie obowiązuje rejonizacja, tzn. nie jest istotne do jakiego obwodu dziecko należy. W dniach 11 i 13 marca 2013r. odbędą się Dni Otwarte Szkoły, szczegóły na stronie szkoły.
Rodzice dzieci z rocznika 2006 z obwodu szkoły, proszeni są o potwierdzenie przyjęcia dziecka do pierwszej klasy w terminie do końca kwietnia w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie: 32 455 23 58.
Rodzice dzieci 6-letnich oraz 7-letnich z poza obwodu szkoły, proszeni są o złożenie w sekretariacie szkoły podania o przyjęcie dziecka do szkoły. Wszelkie informacje dotyczące naboru, druki można uzyskać w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły: sp3.wodzislaw-slaski.pl.
5 czerwca 2013 o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych, na którym przekazane zostaną m. in.: podział na klasy, wykaz podręczników, wyposażenie pierwszoklasisty, wyprawka szkolna, organizacja roku szkolnego.

Jesteś na profilu Weronika Sidorow - stronie mieszkańca miasta Wodzisław Śląski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj