Arek Biernat

avatarArek Biernat

Wodzisław Śląski
Redaktor, wodzislawslaski.naszemiasto.pl rybnik.naszemiasto.pl Dziennik Zachodni To dla Was prowadzimy portal i aktualizujemy całą dobę. Chcesz się pochwalić swoją pasją czy hobby? Chcesz zgłosić temat? Napisz do nas: a.biernat@dz.com.pl

Uroczyście przekazali wóz strażakom

2012-12-09 17:22:54

Podczas uroczystego apelu odbyło się przekazanie nowego samochodu gaśniczego komendzie straży pożarnej w Wodzisławiu. Zobacz zdjęcia.Na ręce Komendanta Powiatowego kpt. Marka Misiury symbolicznego wręczenia aktu przekazania sprzętu dokonał z-ca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Jeremi Szczygłowski natomiast kluczyki przekazał Starosta Wodzisławski Tadeusz Skatuła. Poświęcenia samochodu dokonał ksiądz prałat Bogusław Płonka.

Podczas uroczystości przekazany został także dla jednostki OSP Krzyżkowice użytkowany dotychczas w JRG Wodzisław Śląski samochód GBA 2/17.

Uroczystość była także okazją do wręczenia awansów na wyższe stopnie służbowe w korpusie podoficerskim i szeregowym. Do stopnia starszego sekcyjnego awansowany został Tomasz Kamczyk, natomiast do stopnia starszego strażaka awansowani zostali Jacek Bażan i Piotr Brański.

Fot. Straż Pożarna Wodzisław/Mateusz Kaczmarek

Jesteś na profilu Arek Biernat - stronie mieszkańca miasta Wodzisław Śląski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj