Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatOsiedle Ustroń Polana ulice: Baranowa, Beskidek, Chabrów, Furmańska, Grzybowa, Jastrzębia, Jaworowa, Jodłowa, Orłowa, Palenica, Polańska, Papiernia, Pod Grapą, Równica, Stroma, Sucha, Ślepa, Świerkowa, Turystyczna, Wczasowa, Wiślańska, Wysznia, Złocieni, Żarnowiec, 3 Maja (od nr 118 po stronie prawej i od nr 75 po stronie lewej).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Poniwiec ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Bażantów, Cisowa, Dębowa, Drozdów (od nr 7 po stronie lewej i od nr 18 po stronie prawej), Grabowa, Głogowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kalinowa, Klonowa, Katowicka II nr 78, Limbowa, Lipowa (od nr 11 po stronie lewej i od nr 12 po stronie prawej), Słowików, Topolowa, Wiązowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Centrum ulice: Os. Manhatan blok nr 1 - 10.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Centrum ulice: Andrzeja Brody, Cieszyńska (od nr 1 po stronie lewej za wyjątkiem nr 31, 33, 35), Jana Wantuły, M. Konopnickiej, Ks. Ludwika Kojzara, Katowicka II od nr 6 do nr 30, Os. Centrum, Piękna, Pasieczna, Widokowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Górny ulice: Asnyka, Drozdów (do nr 5a po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), Jelenica, Kluczyków, Kochanowskiego, Lipowa (do nr 9 po stronie lewej i do nr 8a po stronie prawej), M. Skłodowskiej, Myśliwska, Olchowa, Partyzantów, Reja, Skowronków, Wierzbowa, 3 Maja (od nr 20 do nr 116 po stronie prawej).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Górny ulice: K. I. Gałczyńskiego, dr Michała Grażyńskiego po stronie prawej (za wyjątkiem nr 12), Grażyny, Hutnicza, Kasprowicza, Mickiewicza, Miedziana, Pana Tadeusza, Parkowa, Pod Skarpą, Rynek, Słoneczna, Spacerowa, Srebrna, Staffa, Tuwima, Zielona, Złota, 9 Listopada, 3 Maja (do nr 19 i od nr 21 do nr 71 po stronie lewej).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Dolny ulice: Cieszyńska (nr V, VI, VII, 31, 33, 35 i od nr 22 po stronie prawej), Jana Błaszczyka, Jana Cholewy, Katowicka (do nr 46), Komunalna, Kościelna, Krzywa, Obrzeżna, os. Cieszyńskie, Pawła Lipowczana, Pawła Stalmacha, Plac Ks. Karola Kotschego, Spółdzielcza, Stawowa, Tartaczna, Wiosenna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Dolny ulice: Bema, Dąbrowskiego, Długa (do nr 33 po stronie lewej i do nr 34 po stronie prawej), dr Michała Grażyńskiego po stronie lewej (za wyjątkiem nr 27, 31) Dworcowa, Fabryczna, Ignacego Daszyńskiego, Kaczeńców, Kuźnicza (do nr 5), Ogrodowa, Polna, Sikorskiego, Sportowa, Strażacka, Traugutta, Wybickiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Beskidzka, Choinkowa, Długa (od nr 37 po stronie lewej i od nr 40 po stronie prawej), Dominikańska, Jana Sztwiertni (do nr 30 po stronie prawej i do nr 15A po stronie lewej), Jasna, Jaśminowa, Katowicka (od nr 100 do nr 148 po stronie prawej i od nr 101 do nr 153 po stronie lewej), Kwiatowa, Miła, Nad Bładnicą, Pawła Stellera, Siewna, Urocza, Wiśniowa, Wspólna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Agrestowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Folwarczna, Jabłoniowa, Jana Sztwiertni (od nr 32 po stronie prawej i od nr 17A po stronie lewej), Katowicka (od nr 150 do nr 178 po stronie prawej i od nr 155 do nr 201 po stronie lewej), Laskowa, Malinowa, Osiedlowa, Porzeczkowa, Różana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Hermanice ulice: Orzechowa, Owocowa, Skoczowska (do nr 101 po stronie lewej i do nr 100F po stronie prawej), Sosnowa, Wodna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Lipowiec ulice: Działkowa, Górna, Kamieniec (od nr 9), Kręta, Leśna (od nr 10), Lipowska (od nr 22 po stronie prawej), Lipowski Groń, Mokra, Podgórska, Spokojna, Szkolna, Wałowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Lipowiec ulice: Bernadka, Górecka, Krzywaniec, Lipowska (od nr 23 po stronie lewej), Nowociny, Przetnica, Wesoła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Nierodzim ulice: Bładnicka, Boczna, Chałupnicza, Cicha, Czarny Las, Dobra, Gospodarska, Graniczna, Harbutowicka, Józefa Kreta, Katowicka (od nr 200 po stronie prawej i od nr 203 po stronie lewej), Krótka, Lipowska (do nr 16 po stronie prawej i do nr 21B po stronie lewej), Łączna, Potokowa, Skoczowska (od nr 107 po stronie lewej i od nr 110 po stronie prawej), Szeroka, Wąska, Wiejska, Wiklinowa, Zabytkowa, Zagajnik, Żwirowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Ustroń Zawodzie ulice: Armii Krajowej, Belwederska, dr Michała Grażyńskiego (nr 12, 27, 31), Gościradowiec, Kamieniec (do nr 8), Kuźnicza (od nr 6), Lecznicza, Leśna (do nr 7), Liściasta, Nadrzeczna, Okólna, Radosna, Sanatoryjna, Skalica, Solidarności, Szpitalna, Uboczna, Uzdrowiskowa, Wojska Polskiego, Zdrojowa, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów