Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Stara Błotnica.
Pokaż więcej
Jakub Jan Kaczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(54,60%)
Agnieszka Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(45,40%)
Okręg 2
Sołectwa: Jakubów, Pierzchnia.
Pokaż więcej
Andrzej Siek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(43,33%)
Irmina Józefa Nurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(48,89%)
Marcin Tadeusz Szumera
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
14
(7,78%)
Okręg 3
Sołectwa: Chruściechów, Stary Kiełbów, Ryki.
Pokaż więcej
Roman Popowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
154
(69,68%)
Bernadeta Justyna Damecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(30,32%)
Okręg 4
Sołectwo: Stary Kadłub.
Pokaż więcej
Damian Boczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(57,43%)
Karolina Radomska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(42,57%)
Okręg 5
Sołectwa: Czyżówka, Stary Sopot.
Pokaż więcej
Jadwiga Anna Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(49,66%)
Dariusz Józef Zamkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOPOTY
75
(50,34%)
Okręg 6
Sołectwo: Stary Kobylnik.
Pokaż więcej
Tomasz Dariusz Jurczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(72,41%)
Józef Osowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(27,59%)
Okręg 7
Sołectwa: Stary Osów, Siemiradz.
Pokaż więcej
Andrzej Jerzy Pałczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(53,25%)
Sebastian Siurnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(46,75%)
Okręg 8
Część sołectwa: Nowy Kiełbów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami: 1 - 70, 72, 79 - 89, 93, 94, 97 - 119, 121 - 124A, 126, 129, 131, 136, 138 - 140, 142 - 166.
Pokaż więcej
Piotr Sylwester Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(63,93%)
Katarzyna Smagowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(36,07%)
Okręg 9
Sołectwa: Pągowiec, Stare Siekluki.
Pokaż więcej
Karol Rupniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(58,72%)
Krzysztof Piotr Rokiciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(41,28%)
Okręg 10
Sołectwa: Nowy Kadłubek, Stary Kadłubek.
Pokaż więcej
Bożena Marianna Gryz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(53,98%)
Mariusz Świniarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(46,02%)
Okręg 11
Sołectwo: Stary Gózd, oraz część sołectwa Nowy Kiełbów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami: 71, 73 - 78, 80, 90 - 92, 95, 96, 120, 125, 127, 128, 130, 132 - 135, 137, 141.
Pokaż więcej
Mirosław Barszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(55,24%)
Andrzej Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(44,76%)
Okręg 12
Sołectwa: Grodzisko, Nowy Gózd.
Pokaż więcej
Teodora Moskwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(57,26%)
Wanda Molenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(42,74%)
Okręg 13
Sołectwo: Stare Żdżary.
Pokaż więcej
Radosław Kujawiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(32,53%)
Leszek Szczepan Szczepanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(67,47%)
Okręg 14
Sołectwa: Kaszów, Żabia Wola.
Pokaż więcej
Jan Utkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(68,99%)
Bożena Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(31,01%)
Okręg 15
Sołectwo: Tursk.
Pokaż więcej
Marek Piotr Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)