Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Świedziebnia, w tym:-wieś Świedziebnia od nr 32 do nr 68 - wieś Ostrów
Pokaż więcej
Mariusz Aranowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(48,15%)
Michał Straus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
70
(51,85%)
Okręg 2
Sołectwo Świedziebnia, w tym:-wieś Świedziebnia: od nr 1 do nr 31A, od nr 125 do nr 149F
Pokaż więcej
Jerzy Sitkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(64,37%)
Piotr Jan Woźniczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
62
(35,63%)
Okręg 3
Sołectwo Świedziebnia, w tym:-wieś Świedziebnia: od nr 78 do nr 94, od nr 150 do nr 158, od nr 160 do nr 163, od nr 165 do końca
Pokaż więcej
Dariusz Lidak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(46,43%)
Maria Jolanta Getka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
90
(53,57%)
Okręg 4
Sołectwo Świedziebnia, w tym:-wieś Świedziebnia od nr 69 do nr 77, od nr 95 do nr 124, nr 159, nr 164
Pokaż więcej
Maria Jolanta Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
29
(25,44%)
Andrzej Turowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
85
(74,56%)
Okręg 5
Sołectwa: Rokitnica Nowa, Rokitnica Wieś
Pokaż więcej
Leszek Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(31,45%)
Mirosław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
75
(47,17%)
Stanisław Giziewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
34
(21,38%)
Okręg 6
Sołectwa: Chlebowo, Dzierzno
Pokaż więcej
Wiesław Kazimierz Argalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(46,75%)
Katarzyna Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
42
(27,27%)
Leszek Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
40
(25,97%)
Okręg 7
Sołectwa: Granaty, Zduny
Pokaż więcej
Lech Wybult
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(56,41%)
Jacek Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
51
(43,59%)
Okręg 8
Sołectwo Księte
Pokaż więcej
Tomasz Cieszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
62
(46,97%)
Wiesław Nadolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
70
(53,03%)
Okręg 9
Sołectwo Michałki
Pokaż więcej
Zbigniew Franciszek Frygier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(42,42%)
Urszula Lutowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
57
(57,58%)
Okręg 10
Sołectwo Kłuśno
Pokaż więcej
Mirosław Stogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
48
(40,68%)
Dariusz Mańkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
70
(59,32%)
Okręg 11
Sołectwa: Grzęby, Zasadki
Pokaż więcej
Zenon Cierliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(43,70%)
Julian Rupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
36
(26,67%)
Anna Raszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
40
(29,63%)
Okręg 12
Sołectwo Janowo: od nr 1 do nr 10, od nr 103 do nr 139C Sołectwo Mełno, w tym:-wieś Mełno-wieś Brodniczka
Pokaż więcej
Jarosław Maciej Cyrankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(57,62%)
Alina Krzywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
64
(42,38%)
Okręg 13
Sołectwo Janowo: od nr 11 do nr 102, od nr 140 do końca
Pokaż więcej
Halina Laskowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(38,41%)
Piotr Pniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
52
(31,71%)
Kazimierz Wiesław Sugalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W ŚWIEDZIEBNI
49
(29,88%)
Okręg 14
Sołectwo Okalewko
Pokaż więcej
Sławomir Kalinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(46,73%)
Agnieszka Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
57
(53,27%)
Okręg 15
Sołectwo Zasady, w tym:-wieś Zasady-wieś Zasady Nowe
Pokaż więcej
Józef Mosakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(77,78%)
Zbigniew Wybult
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
42
(22,22%)