Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Radłów ulice: Boczna, Dąbrówki, Długa, Kolorowa, Lipowa Wieś, Stare Karmonki
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Cytrycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
22
(17,89%)
Damian Jacek Huć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
35
(28,46%)
Irena Czubaj - Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY
66
(53,66%)
Okręg 2
Sołectwo Radłów ulice: Oleska od nr 1 do nr 34, Pieloka, Sołectwo Wolęcin
Pokaż więcej
Martyna Maria Gruca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
53
(38,13%)
Denis Jerzy Brodowy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(61,87%)
Okręg 3
Sołectwo Radłów ulice: Leśna, Oleska od nr 35 do końca
Pokaż więcej
Ewelina Monika Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
30
(39,47%)
Michał Józef Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY
46
(60,53%)
Okręg 4
Sołectwo Nowe Karmonki
Pokaż więcej
Piotr Marcin Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
108
(80,60%)
Barbara Dorota Mencfel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
26
(19,40%)
Okręg 5
Sołectwo Wichrów
Pokaż więcej
Aniela Lucja Pownuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
76
(52,41%)
Bronisław Czapliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(47,59%)
Okręg 6
Sołectwo Ligota Oleska od nr 1 do nr 19, od nr 21 do nr 23, nr 71, Wieś Psurów
Pokaż więcej
Wilhelm Walenty Wengel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
62
(63,92%)
Rafał Józef Dzierżon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
35
(36,08%)
Okręg 7
Sołectwo Ligota Oleska nr 20, od nr 24 do końca z wyłączeniem 71
Pokaż więcej
Waldemar Karkos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
60
(56,60%)
Grzegorz Krzysztof Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
46
(43,40%)
Okręg 8
Sołectwo Sternalice od nr 1 do nr 36, od nr 53 do nr 85
Pokaż więcej
Daria Małgorzata Kozok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
91
(86,67%)
Katarzyna Emilia Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
14
(13,33%)
Okręg 9
Sołectwo Sternalice od nr 37 do nr 52, od nr 86 do nr 110, od nr 120 do końca
Pokaż więcej
Brygida Maria Świtała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
41
(54,67%)
Karina Maria Świtała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
34
(45,33%)
Okręg 10
Sołectwo Sternalice od nr 111 do nr 119
Pokaż więcej
Grzegorz Mencfel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
81
(88,04%)
Mariusz Tomasz Kotas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
11
(11,96%)
Okręg 11
Sołectwo Biskupice od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Ewelina Beata Paśmionka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
19
(16,10%)
Marek Andrzej Lotz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LOTZA
40
(33,90%)
Łukasz Michał Kansy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY
59
(50,00%)
Okręg 12
Sołectwo Biskupice od nr 91 do końca, Wieś Biskupskie Drogi
Pokaż więcej
Iwona Joanna Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Kolonia Biskupska
Pokaż więcej
Regina Helena Majowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Kościeliska od nr 1 do nr 49, nr 51 i 53
Pokaż więcej
Krystyna Anna Maruska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
40
(42,11%)
Teresa Maria Stanosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE
55
(57,89%)
Okręg 15
Sołectwo Kościeliska nr 50 i 52, od nr 54 do końca
Pokaż więcej
Gerard Grzesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)