Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Kozubszczyzna
Pokaż więcej
Jerzy Waldemar Jakubas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
169
(36,19%)
Kamil Jacek Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA PIWOWARCZYKA
298
(63,81%)
Okręg 2
sołectwo Marynin
Pokaż więcej
Marek Targoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(36,20%)
Grzegorz Stanisław Wertel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
215
(63,80%)
Okręg 3
sołectwo Konopnica od nr 1 do nr 271
Pokaż więcej
Bożena Maria Kałan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(23,53%)
Stanisław Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
507
(76,47%)
Okręg 4
sołectwo Stasin
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Gano-Gęca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
sołectwo Motycz: od nr 1 do nr 74, od nr 161 do nr 224, od nr 236 do nr 256, od nr 260 do nr 323
Pokaż więcej
Jolanta Makuch-Wróblewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(29,18%)
Andrzej Krzysztof Duda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
335
(70,82%)
Okręg 6
sołectwo Motycz: od nr 75 do nr 160, od nr 225 do nr 235, od nr 257 do nr 259, od nr 324 do końca, Konopnica od nr 272 do końca
Pokaż więcej
Lucjan Tomczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(18,03%)
Adam Dariusz Sito
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
144
(33,72%)
Ewa Marta Żydek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
206
(48,24%)
Okręg 7
sołectwo Motycz-Józefin, sołectwo Motycz Leśny, sołectwo Sporniak
Pokaż więcej
Elżbieta Anna Sokół
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(32,08%)
Leszek Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
123
(35,55%)
Dariusz Sobczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(32,37%)
Okręg 8
sołectwo Radawiec Duży od nr 1 do nr 143
Pokaż więcej
Tomasz Adam Brodziak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
sołectwo Radawiec Duży od nr 144 do końca
Pokaż więcej
Monika Durlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208
(62,09%)
Zdzisława Honorata Jarosz-Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
127
(37,91%)
Okręg 10
sołectwo Radawiec Mały, sołectwo Radawczyk Drugi, sołectwo Pawlin
Pokaż więcej
Mariusz Koper
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
186
(45,93%)
Krzysztof Jan Żydek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
219
(54,07%)
Okręg 11
sołectwo Uniszowice
Pokaż więcej
Roman Mieczysław Rybacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
194
(58,26%)
Zbigniew Krzysztof Kosior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(41,74%)
Okręg 12
sołectwo Lipniak, sołectwo Szerokie
Pokaż więcej
Witold Witka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
221
(36,77%)
Zbigniew Matys
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
380
(63,23%)
Okręg 13
sołectwo Tereszyn, sołectwo Zemborzyce Tereszyńskie
Pokaż więcej
Tomasz Basak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158
(40,83%)
Piotr Leon Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
157
(40,57%)
Sławomir Leszek Okrzejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA OKRZEJSKIEGO
72
(18,60%)
Okręg 14
sołectwo Zemborzyce Dolne, sołectwo Zemborzyce Wojciechowskie
Pokaż więcej
Roman Mędykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
154
(47,24%)
Ireneusz Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
172
(52,76%)
Okręg 15
sołectwo Zemborzyce Podleśne
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
194
(68,31%)
Maciej Janusz Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
90
(31,69%)