Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Werbkowice-ulice: Pogodna, Słoneczna, Kościuszki, Księdza Klingera, Staszica, Polna, Generała Sikorskiego, Krótka, Skargi, Przemysłowa, Zamojska
Pokaż więcej
Jacek Rewucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(21,08%)
Krzysztof Józef Abramiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
85
(25,60%)
Henryk Bojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
24
(7,23%)
Joanna Korczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(21,99%)
Anna Pietrynka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
25
(7,53%)
Barbara Czarnecka-Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA CZARNECKA-SOBCZAK
55
(16,57%)
Okręg 2
Werbkowice-ulice: Sienkiewicza, Kryształowa, Wspólna, Buczyńskiego Stanisława, Partyzantów, Poprzeczna, Konopnickiej
Pokaż więcej
Łukasz Andrzej Niemczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(16,60%)
Marek Jan Pietruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
92
(34,72%)
Piotr Siudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
42
(15,85%)
Wojciech Bożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(32,83%)
Okręg 3
Werbkowice-ulice: Szkolna, Jana Pawła II, Mickiewicza, Kopernika
Pokaż więcej
Adam Biernacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(11,25%)
Elżbieta Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
121
(29,58%)
Dawid Daniłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
29
(7,09%)
Grzegorz Stanisław Maliszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(32,52%)
Jan Edmund Wach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
80
(19,56%)
Okręg 4
Konopne, Werbkowice-ulice: Parkowa, Piłsudskiego Józefa, 3 Maja, Wojska Polskiego, Reja Mikołaja, Kolejowa, Prusa
Pokaż więcej
Piotr Mariusz Semaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(19,76%)
Ryszard Kazimierz Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
66
(19,76%)
Maciej Maurycy Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
107
(32,04%)
Hubert Borys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(28,44%)
Okręg 5
Podhorce, Wilków
Pokaż więcej
Adam Kasjan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(17,14%)
Marek Kucy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
86
(27,30%)
Danuta Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
30
(9,52%)
Tadeusz Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(46,03%)
Okręg 6
Gozdów: od nr 1 do nr 154, od nr 172 do nr 185 i nr 187, od nr 189 do nr 193, 193a, od nr 195 do nr 197
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(7,14%)
Ewa Krystyna Długosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
82
(30,83%)
Marlena Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
29
(10,90%)
Robert Kidyba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(51,13%)
Okręg 7
Alojzów, Gozdów: od nr 155 do nr 171 i nr 186, 188, 194
Pokaż więcej
Jarosław Tomasz Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
89
(47,09%)
Sławomir Kiczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(52,91%)
Okręg 8
Dobromierzyce, Peresołowice
Pokaż więcej
Edyta Musur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
110
(57,89%)
Aneta Teresa Cymborska-Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(42,11%)
Okręg 9
Hostynne, Hostynne-Kolonia, Łotów
Pokaż więcej
Beata Domańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(18,48%)
Magdalena Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
63
(20,79%)
Mariusz Czerwieniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
52
(17,16%)
Jarosław Lekan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(43,56%)
Okręg 10
Malice, Kotorów, Łysa Góra
Pokaż więcej
Anna Mariola Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(25,23%)
Elżbieta Grażyna Ślusarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
98
(30,53%)
Paweł Walczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
22
(6,85%)
Mariusz Kidyba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(37,38%)
Okręg 11
Terebiniec, Terebiń: od nr 1 do nr 46 i nr 49, od nr 51 do nr 54 i nr 206, Strzyżowiec
Pokaż więcej
Zbigniew Kozik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(34,31%)
Alina Podolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
47
(19,67%)
Sławomir Tadeusz Trubaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
14
(5,86%)
Jolanta Stanisława Kral
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(40,17%)
Okręg 12
Terebiń: nr 47, 48 i 50, od nr 55 do nr 205
Pokaż więcej
Dariusz Klimkowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(34,90%)
Aleksander Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
86
(44,79%)
Marcin Gaweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
12
(6,25%)
Józef Brzoza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(14,06%)
Okręg 13
Honiatycze, Honiatycze-Kolonia, Honiatyczki
Pokaż więcej
Wiesław Tadeusz Zieleniucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(53,47%)
Alicja Maria Kielar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
56
(22,86%)
Joanna Iwona Rajtar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(23,67%)
Okręg 14
Turkowice, Wronowice
Pokaż więcej
Justyna Agnieszka Piluś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(38,72%)
Małgorzata Maria Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
106
(35,69%)
Renata Monika Mac
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(25,59%)
Okręg 15
Adelina, Sahryń, Sahryń-Kolonia, Zagajnik
Pokaż więcej
Ryszard Marian Pobłocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(21,37%)
Edyta Bieńkowska-Sołoducha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA BOJKO
92
(37,10%)
Renata Justyna Łukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BĄKA
24
(9,68%)
Antoni Marian Kijewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(23,39%)
Anna Mrozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(8,47%)