Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa OSTROWITE Osada nr domów: od 178 do 195
Pokaż więcej
Lech Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
40
(21,62%)
Agata Potwardowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
31
(16,76%)
Magdalena Gabryszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(13,51%)
Jakub Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(5,41%)
Jan Stefan Cieszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
79
(42,70%)
Okręg 2
Część sołectwa OSTROWITE nr domów: od 1 do 8, 10, od 129 do 177
Pokaż więcej
Błażej Andrzej Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
89
(52,66%)
Dariusz Zdziarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,26%)
Waldemar Orzechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(23,08%)
Okręg 3
Część sołectwa OSTROWITE nr domów: 14, od 21 do 25, 29, 30, od 33 do 34, 36, 37, 38, od 39A do 39K, 43, 44, 55, 56, 56A, 62, 64, 75, od 77 do 77E, 86, 92, od 96 do 127 oraz od 200 do końca
Pokaż więcej
Wojciech Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
61
(36,75%)
Zdzisława Wykpisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
46
(27,71%)
Magdalena Ciećwierz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(13,86%)
Marek Rumiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,69%)
Okręg 4
Część sołectwa OSTROWITE nr domów: 13, 13A, od 15 do 20A, od 26 do 28, 31, 32A, 35, 39, od 40 do 42, od 45 do 53, od 57 do 61A, od 65 do 74A, od 75A do 76C, od 78 do 85 i od 87 do 91 oraz 93 i 95
Pokaż więcej
Jan Wawrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
79
(61,72%)
Roman Gawroński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(34,38%)
Radosław Piotr Burkwicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(3,91%)
Okręg 5
Sołectwo DOBRE
Pokaż więcej
Kazimierz Tomasz Maklakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
100
(69,93%)
Danuta Maria Ptaszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(16,08%)
Piotr Paweł Rybicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(13,99%)
Okręg 6
Sołectwa: GULBINY, MARIANOWO
Pokaż więcej
Jolanta Siemiątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
62
(39,74%)
Krzysztof Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
94
(60,26%)
Okręg 7
Sołectwo TRĄBIN
Pokaż więcej
Marzenna Gęsicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
49
(48,51%)
Agnieszka Elżbieta Betlejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
49
(48,51%)
Zbigniew Jan Manelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3
(2,97%)
Okręg 8
Sołectwa: ŁĄCZONEK, TRĄBIN RUMUNKI
Pokaż więcej
Roman Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
41
(22,40%)
Paweł Kusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
116
(63,39%)
Renata Iwona Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(14,21%)
Okręg 9
Sołectwo BRZUZE
Pokaż więcej
Leszek Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
140
(70,00%)
Anna Sajnóg
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
60
(30,00%)
Okręg 10
Sołectwo GIŻYNEK
Pokaż więcej
Piotr Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
65
(45,77%)
Przemysław Nalazek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(54,23%)
Okręg 11
Sołectwo OKONIN i część sołectwa UGOSZCZ nr domów: od 21 do 26, 28, 30, 31, od 42 do 56 oraz 59 i 60
Pokaż więcej
Jarosław Puciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
85
(54,14%)
Jerzy Barciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(45,86%)
Okręg 12
Sołectwo UGOSZCZ nr domów: od 1 do 19, od 34 do 41 oraz 57 i 58
Pokaż więcej
Adam Jan Tułodziecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwa: KLESZCZYN, PISKORCZYN, PRZYROWA-MOŚCISKA
Pokaż więcej
Mirosław Wojciech Ozimkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ROLNIKÓW
109
(50,70%)
Marianna Barbara Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
106
(49,30%)
Okręg 14
Sołectwa: RADZYNEK, SOMSIORY
Pokaż więcej
Sławomir Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
120
(61,54%)
Anita Paradowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(12,31%)
Waldemar Sławomir Bechciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(26,15%)
Okręg 15
Sołectwo ŻAŁE
Pokaż więcej
Piotr Przybylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY BRZUZE
188
(74,31%)
Katarzyna Michalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(7,11%)
Iwona Krzeszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(18,58%)