Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Okrzeja I
Pokaż więcej
Katarzyna Skóra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(13,24%)
Jan Karol Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
84
(20,59%)
Krzysztof Cięciara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
159
(38,97%)
Tomasz Siedlczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLCZYŃSKI TOMASZ
111
(27,21%)
Okręg 2
Sołectwo Okrzeja II
Pokaż więcej
Justyna Beczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(18,38%)
Robert Wojtasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
101
(37,13%)
Zygmunt Jerzy Osial
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIAL ZYGMUNT
121
(44,49%)
Okręg 3
Sołectwo Wola Okrzejska
Pokaż więcej
Kamila Katarzyna Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(14,25%)
Jarosław Majek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
97
(25,13%)
Agnieszka Elżbieta Kryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
234
(60,62%)
Okręg 4
Sołectwo Huta Dąbrowa ulice: Ceglana, Długa, Handlowa, Krótka, Leśna, Miła, Nowa, Piaskowa, Południowa, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Żwirowa, Żytnia. Miejscowość Rozłąki.
Pokaż więcej
Iwona Barbara Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(24,31%)
Paweł Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
135
(46,88%)
Renata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
83
(28,82%)
Okręg 5
Sołectwo Teodorów Sołectwo Huta Dąbrowa ulice: Hutnicza, Spółdzielcza, Wąska, Zachodnia, Zakładowa, Żelechowska.
Pokaż więcej
Radosław Piotr Białach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
202
(70,88%)
Adam Ochmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
83
(29,12%)
Okręg 6
Sołectwa: Feliksin, Gołe Łazy, Podosie
Pokaż więcej
Leszek Szczęsny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(29,48%)
Mariusz Wyziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
99
(30,09%)
Ilona Zegadło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
133
(40,43%)
Okręg 7
Sołectwa: Budki, Radoryż Smolany
Pokaż więcej
Piotr Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(19,18%)
Renata Elżbieta Iwaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
64
(21,92%)
Iwona Bieńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
33
(11,30%)
Adam Sławomir Piszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W CISOWNIKU
75
(25,68%)
Katarzyna Mateńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLCZYŃSKI TOMASZ
64
(21,92%)
Okręg 8
Sołectwa: Cisownik, Huta Radoryska
Pokaż więcej
Jerzy Kazimierz Bakierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(24,62%)
Natalia Bany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
56
(21,54%)
Elżbieta Bożena Dzadz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
41
(15,77%)
Artur Jalowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W CISOWNIKU
99
(38,08%)
Okręg 9
Sołectwa: Fiukówka, Wielgolas
Pokaż więcej
Diana Koślacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(22,33%)
Wojciech Piszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
137
(63,72%)
Justyna Miśkurka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
30
(13,95%)
Okręg 10
Sołectwa: Kasyldów, Laski, Nowy Patok, Stary Patok
Pokaż więcej
Renata Opala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(28,32%)
Marlena Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
79
(34,96%)
Józef Bartnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
83
(36,73%)
Okręg 11
Sołectwo Krzywda ulice: Armii Krajowej, Cicha, Dolna, Dworska, Generała Kleeberga, Krótka, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Oleńki, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Piaskowa, Piękna, Polna, Poprzeczna, Prosta, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Szkolna, Towarowa, Wodna, Michała Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Zagrodowa, Żelechowska, Żwirowa, Żytnia.
Pokaż więcej
Hanna Wysocka-Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(17,32%)
Dariusz Warda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WARDA
123
(21,96%)
Tadeusz Kryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
99
(17,68%)
Jerzy Sprycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JERZY SPRYCHA"
241
(43,04%)
Okręg 12
Sołectwo Krzywda ulice: Czerwonego Kapturka, Kłosowa, Kolejowa, Leśna, Łukowska, Meblowa, Miodowa, Partyzantów, Przemysłowa, Spokojna, Strażacka, Wąska, Wiejska, Zagłoby, Zwycięstwa. Miejscowość Jasnosz.
Pokaż więcej
Andrzej Dadasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(30,83%)
Barbara Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
132
(33,08%)
Andrzej Wojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
144
(36,09%)
Okręg 13
Sołectwa: Kożuchówka, Ruda
Pokaż więcej
Daniel Sobczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(64,52%)
Adriana Drygiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
53
(21,37%)
Aleksandra Hryciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
35
(14,11%)
Okręg 14
Sołectwa: Szczałb, Zimna Woda
Pokaż więcej
Arkadiusz Tomasz Józwik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(38,94%)
Sławomir Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
141
(43,93%)
Piotr Bosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
55
(17,13%)
Okręg 15
Sołectwa: Drożdżak (w tym Orle Gniazdo), Radoryż Kościelny
Pokaż więcej
Stanisław Sady
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(30,55%)
Karolina Błażejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NAJLEPSZY”
44
(11,49%)
Kamil Gajo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WARDY
137
(35,77%)
Piotr Jan Kazana
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JERZY SPRYCHA"
85
(22,19%)