Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Dąbie-ulice: 11 Listopada 1918 roku, Józefa Bema, Tadeusza Świerczewskiego, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Józefa Piłsudskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kinga Rzepka
43
(19,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Piotr Lewandowski
11
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Maciej Gralak
100
(44,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”
-
14
Tomasz Michał Matuszak
72
(31,86%)
Okręg 2
miasto Dąbie-ulice: 1 Maja, Adama Asnyka, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Nadrzeczna, Przemysłowa, Stefana Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Jan Dzikowski
26
(14,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Teresa Krawiecka
64
(36,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”
-
14
Paweł Jerzy Miszczak
86
(48,86%)
Okręg 3
miasto Dąbie-ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Gabriela Narutowicza, Henryka Sienkiewicza, Ogrodowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Wanda Agnieszka Mielczarek
48
(22,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Wacław Leszek Zwoniarkiewicz
165
(77,46%)
Okręg 4
miasto Dąbie: plac Adama Mickiewicza, ulice: Łęczycka, Wojska Polskiego, Łąkowa, Polna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Robert Zdzisław Zarębski
69
(30,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Krzysztof Mroczek
112
(49,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”
-
14
Alicja Rogulska
45
(19,91%)
Okręg 5
miasto Dąbie-ulice: Kolska, 3 Maja.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Joanna Chalczyńska
24
(15,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Łukasz Adam Wojciechowski
85
(53,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”
-
14
Mariusz Piaseczny
49
(31,01%)
Okręg 6
sołectwa: Karszew, Krzewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Barbara Krystyna Andrzejewska
52
(26,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Jan Wiesław Wojciechowski
141
(73,06%)
Okręg 7
sołectwa: Lisice, Rośle.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Więckowski
47
(27,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Marzena Maria Mielczarek
17
(9,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI LISICE
-
16
Krystyna Czubińska
40
(23,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Małgorzata Iwona Muszyńska
68
(39,53%)
Okręg 8
sołectwa: Kupinin, Wiesiołów, Baranowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zenon Wasiak
154
(87,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Magdalena Kupis
23
(12,99%)
Okręg 9
sołectwa: Zalesie, Tarnówka, Tarnówka Wiesiołowska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Maria Mrzewa
156
(64,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”
-
14
Renata Bugała
86
(35,54%)
Okręg 10
sołectwo: Rzuchów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Tadeusz Chwiałkowski
0
(0,00%)
Okręg 11
sołectwa: Chełmno, Chełmno-Parcele.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Sławomir Sędziak
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwa: Majdany, Ladorudz, Grabina Wielka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Józef Wawrzyniec Bystrzycki
60
(28,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kazimierz Franciszek Graczyk
22
(10,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Piotr Komodziński
126
(60,58%)
Okręg 13
sołectwa: Sobótka, Chruścin, Augustynów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Krzysztof Gruchot
52
(22,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Piotr Sławomir Wieczorek
35
(15,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Marzena Raszewska
142
(62,01%)
Okręg 14
sołectwa: Gaj, Krzykosy, Lutomirów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Maria Opas
34
(19,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Andrzej Charuba
143
(80,79%)
Okręg 15
sołectwa: Cichmiana, Domanin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Karolina Kasprowicz
111
(51,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA
-
13
Bożena Elżbieta Dopierała
33
(15,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Arleta Dobiecka
31
(14,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Anna Pietrzak
41
(18,98%)