Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kamienna Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Agnieszka Olszak
97
(1,28%)
-
5
Robert Stanisław Fyda
194
(2,56%)
-
1
Jarosław Andrzej Gęborys
1 201
(15,86%)
-
3
Mariusz Grzegorz Mućwicki
246
(3,25%)
-
2
Zofia Stanisława Kolat
310
(4,09%)
-
9
Krzysztof Szczepan Pietrukiewicz
84
(1,11%)
-
6
Alina Anna Hubert-Kąkol
88
(1,16%)
-
8
Marzena Elżbieta Żmijan
46
(0,61%)
-
7
Armand Piotr Winiarski
61
(0,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ilona Grażyna Bartnik
84
(1,11%)
-
6
Mariusz Świderski
83
(1,10%)
-
2
Arkadiusz Andrzej Dybiec
297
(3,92%)
-
1
Grzegorz Rozwadowski
388
(5,12%)
-
3
Urszula Machaj
312
(4,12%)
-
9
Aleksandra Agata Krawczyk
170
(2,25%)
-
8
Wojciech Aleksander Haramus
37
(0,49%)
-
7
Izabela Barbara Górecka
98
(1,29%)
-
4
Bogdan Podlasek
150
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
2
Ireneusz Jan Jała
277
(3,66%)
-
4
Łukasz Bronisław Olejniczak
43
(0,57%)
-
9
Marcin Szewczyk
88
(1,16%)
-
3
Andrzej Artur Pawlukiewicz
94
(1,24%)
-
6
Ryszard Edward Małek
22
(0,29%)
-
5
Natalia Bandyk
33
(0,44%)
-
7
Iwona Dorota Urbańska-Rak
32
(0,42%)
-
8
Danuta Borkowska
26
(0,34%)
-
1
Małgorzata Irena Krzyszkowska
439
(5,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNI WYBORCY”
-
1
Izabela Elżbieta Szczygieł
27
(0,36%)
-
3
Krystian Edward Zaucha
6
(0,08%)
-
2
Edward Ryszard Zaucha
1
(0,01%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
5
Jan Lubieniecki
83
(1,10%)
-
3
Bożena Wojas
132
(1,74%)
-
4
Jolanta Agnieszka Tułaczyk
69
(0,91%)
-
2
Tomasz Paweł Łuczkowski
38
(0,50%)
-
1
Marek Andrzej Dańczak
181
(2,39%)
-
6
Lesław Stanisław Cichocki
43
(0,57%)
-
7
Elżbieta Teresa Syrek
56
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
-
1
Magdalena Rękas
113
(1,49%)
-
2
Krzysztof Józef Wojtas
138
(1,82%)
-
7
Emil Sebastian Korejwo
12
(0,16%)
-
6
Barbara Teresa Drewniak
34
(0,45%)
-
4
Marek Dariusz Napierała
43
(0,57%)
-
5
Jacek Trybuła
54
(0,71%)
-
3
Aldona Anna Słupska-Czerniak
52
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
4
Beata Maria Barszczewska
27
(0,36%)
-
8
Iwona Pazgan
94
(1,24%)
-
9
Jerzy Nawrocki
175
(2,31%)
-
1
Andrzej Robert Mankiewicz
283
(3,74%)
-
3
Zygmunt Miśkowicz
77
(1,02%)
-
5
Dariusz Edmund Kurowski
209
(2,76%)
-
7
Jarosław Jacek Dyczkowski
26
(0,34%)
-
2
Bożena Joanna Gwiżdż
115
(1,52%)
-
6
Małgorzata Jarosz
75
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
4
Barbara Genowefa Bronhard
46
(0,61%)
-
5
Hans Joachim Kuhnert
66
(0,87%)
-
3
Monika Maciejczuk
97
(1,28%)
-
2
Joanna Aleksandra Ochmańska
56
(0,74%)
-
1
Wiesław Jerzy Bielawski
144
(1,90%)
Okręg 2
Gmina Kamienna Góra; Gmina Marciszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Edyta Wyrostek
616
(11,47%)
-
4
Adrian Paweł Jaszczur
118
(2,20%)
-
2
Józef Szołdrowski
148
(2,76%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Nowadzka
136
(2,53%)
-
3
Teresa Halina Ciszek
195
(3,63%)
-
7
Joanna Ewa Frączek
41
(0,76%)
-
6
Dominik Paweł Dorabiała
31
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Janusz Andrzej Gryska
59
(1,10%)
-
5
Anna Zofia Benkmann-Kuncewicz
47
(0,88%)
-
1
Bożena Kończak
376
(7,00%)
-
2
Andrzej Adam Berdechowski
232
(4,32%)
-
4
Anna Iwona Zdunek
227
(4,23%)
-
7
Paweł Włodzimierz Truszczyński
152
(2,83%)
-
6
Patryk Maksymilian Paździor
105
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
5
Katarzyna Jolanta Adamczyk
27
(0,50%)
-
6
Wioletta Gogolewska
31
(0,58%)
-
4
Robert Edward Lewicki
83
(1,55%)
-
7
Zuzanna Jarosława Kurnyta
66
(1,23%)
-
2
Honorata Wioletta Klimczak
93
(1,73%)
-
1
Damian Jan Wójcik
348
(6,48%)
-
3
Kazimierz Jan Hotloś
61
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
4
Władysław Krupa
38
(0,71%)
-
1
Przemysław Paweł Kucia
104
(1,94%)
-
2
Jolanta Gołębiowska
93
(1,73%)
-
5
Anna Helena Dańczak
10
(0,19%)
-
3
Jan Gulewicz
31
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
-
5
Marta Anna Wierzbicka
58
(1,08%)
-
1
Joanna Małgorzata Cebula
217
(4,04%)
-
2
Wiesław Wójcik
119
(2,22%)
-
6
Mariusz Artur Wojtas
59
(1,10%)
-
3
Wioletta Kruczek
39
(0,73%)
-
4
Andrzej Jan Przybytek
254
(4,73%)
-
7
Marek Eugeniusz Homoncik
86
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
2
Grzegorz Eugeniusz Kiełbasa
228
(4,25%)
-
1
Maria Bych
424
(7,90%)
-
3
Ryszard Kazimierz Zawierucha
69
(1,29%)
-
4
Józef Jan Kołodziej
64
(1,19%)
-
5
Joanna Kwiecień
31
(0,58%)
-
6
Dorota Bocheńska
69
(1,29%)
-
7
Krzysztof Zbigniew Karasiński
19
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
3
Stefania Maria Adamczyk
40
(0,75%)
-
1
Anna Barbara Zapolska
59
(1,10%)
-
2
Stanisław Napierała
66
(1,23%)
Okręg 3
Gmina Lubawka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Ryszard Miśkowicz
67
(1,41%)
-
1
Halina Włodarczyk
279
(5,86%)
-
3
Agata Urszula Bukowska
34
(0,71%)
-
2
Józefa Berdychowska
97
(2,04%)
-
4
Marek Krzysztof Czuchoński
31
(0,65%)
-
5
Mieczysław Łukasiak
35
(0,74%)
-
7
Czesław Szota
153
(3,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Sławomir Antoniewski
214
(4,50%)
-
1
Zenon Bronisław Król
409
(8,59%)
-
4
Elżbieta Król
88
(1,85%)
-
6
Edyta Agnieszka Kogut
150
(3,15%)
-
2
Artur Sebastian Sarzyński
408
(8,57%)
-
5
Bożena Zachara
147
(3,09%)
-
3
Ireneusz Piotr Kordziński
242
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
1
Adrianna Gęborys
121
(2,54%)
-
6
Marta Ewelina Cieśla
64
(1,34%)
-
3
Edmund Piotr Tasior
68
(1,43%)
-
7
Ryszard Wiatr
19
(0,40%)
-
2
Wiesław Jan Bieniek
58
(1,22%)
-
4
Joanna Aleksandra Mendziuk
49
(1,03%)
-
5
Anna Irena Migacz
36
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNI WYBORCY”
-
2
Edward Rykała
15
(0,32%)
-
3
Marta Elżbieta Myjak
4
(0,08%)
-
1
Henryk Ryszard Kmiecik
105
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
1
Adam Krok
464
(9,75%)
-
4
Ewa Krystyna Dziwińska
35
(0,74%)
-
2
Józef Eugeniusz Homoncik
23
(0,48%)
-
6
Małgorzata Halina Nowotna
47
(0,99%)
-
3
Ewa Krystyna Kulon
256
(5,38%)
-
5
Andrzej Marian Wojdyła
41
(0,86%)
-
7
Arkadiusz Wierciński
166
(3,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
-
2
Zdzisław Franciszek Boroń
20
(0,42%)
-
3
Joanna Górnik
25
(0,53%)
-
4
Krzysztof Majerski
50
(1,05%)
-
1
Arleta Anna Sikora
122
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
2
Katarzyna Agnieszka Cisowska
54
(1,13%)
-
1
Franciszek Walka
248
(5,21%)
-
4
Wiesława Elżbieta Stańko
27
(0,57%)
-
5
Maria Jolanta Świątek
73
(1,53%)
-
6
Teresa Prociak
15
(0,32%)
-
7
Michał Oskar Teterycz
10
(0,21%)
-
3
Mariusz Janusz Orzechowski
57
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
2
Jan Pajdzik
39
(0,82%)
-
3
Grażyna Wiesława Etryk
12
(0,25%)
-
4
Izabela Znamirowska
51
(1,07%)
-
1
Zbigniew Józef Nawrocki
32
(0,67%)