Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piotr Boruta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(23,02%)
Józef Andrzej Boruta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
165
(42,20%)
Zbigniew Bród
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
136
(34,78%)
Okręg 2
Kostków, Leżachów Osada
Pokaż więcej
Stanisław Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
156
(69,33%)
Elżbieta Woś-Korytko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
69
(30,67%)
Okręg 3
Zbigniew Jan Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209
(45,34%)
Marian Mieczysław Dziadura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(30,59%)
Tadeusz Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
60
(13,02%)
Wojciech Grzegorz Balicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
51
(11,06%)
Okręg 4
Antoni Stanisław Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
0
(0,00%)
Okręg 5
Munina, ulice: Dziewiarska, Jarosławska, Krótka, Południowa, Sportowa, Szkolna, Wąska, Włókiennicza, Wodna, Wrzosowa, 3 - go Maja nr od 1 do nr 63 oraz nr: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
Pokaż więcej
Maria Bichajło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(20,76%)
Łucja Maria Stochmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
159
(35,49%)
Andrzej Janusz Hejsak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
86
(19,20%)
Piotr Marian Dubanik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI MUNINA
110
(24,55%)
Okręg 6
Munina, ulice: Dębowa, Długa, Jasna, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Morawska, Ogrodowa, Owocowa, Pogodna, Powstańców Styczniowych, Przyjazna, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Św. Królowej Jadwigi, Wspólna, Zielona oraz 3 - go Maja nr: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 i od nr 84 do ostatniego numeru
Pokaż więcej
Grzegorz Frankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(27,68%)
Jerzy Stanisław Sawuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(10,04%)
Wiesław Antoni Oronowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
160
(35,71%)
Krzysztof Piotr Kubaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
77
(17,19%)
Bronisława Skiba
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI MUNINA
42
(9,38%)
Okręg 7
Pełkinie od nr 1 do nr 235 i 317A, 412, 417, 418, 421, 425, 426
Pokaż więcej
Piotr Julian Perykasza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
173
(42,20%)
Mieczysław Józef Wieczorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(10,49%)
Dariusz Antoni Czereba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
194
(47,32%)
Okręg 8
Pełkinie od nr 236 do nr 317, 318 do nr 411, od 413 do nr 416, 419, 420, od nr 422 do nr 424, od nr 427 do ostatniego numeru
Pokaż więcej
Stanisław Tadeusz Skorupski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(18,57%)
Emilia Mieczysława Bała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
164
(39,05%)
Krzysztof Maciej Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
178
(42,38%)
Okręg 9
Sobiecin, Zgoda
Pokaż więcej
Mariusz Szymon Szpilak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
214
(70,63%)
Daniel Jan Kubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
89
(29,37%)
Okręg 10
Monika Beata Romaniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(9,84%)
Katarzyna Urbaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(12,41%)
Janusz Michał Blajer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI ODBUDUJĄ
98
(22,95%)
Leszek Paweł Pajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
234
(54,80%)
Okręg 11
Tuczempy, ulice: Adama Mickiewicza od nr 1 do nr 13, Gościnna, Jana III Sobieskiego, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Młyńska, Pogodna, Przemyska, Sanowa, Wiosenna
Pokaż więcej
Ryszard Czubocha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(31,03%)
Tadeusz Piotr Szuflita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
128
(44,14%)
Jacek Wojciech Smoleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
72
(24,83%)
Okręg 12
Tuczempy, ulice: Adama Mickiewicza od nr 14 do ostatniego numeru, Cicha, Dworska, Jana Pawła II, Ogrodowa, Przyjazna, Słoneczna, Sportowa, Św. Królowej Jadwigi, Zagrody
Pokaż więcej
Jan Marian Iwański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148
(40,11%)
Stanisław Noga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(33,06%)
Stanisław Piotr Szozda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
56
(15,18%)
Kazimierz Storek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
43
(11,65%)
Okręg 13
Wola Buchowska
Pokaż więcej
Henryk Sawa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(51,69%)
Marek Kubrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
143
(48,31%)
Okręg 14
Wólka Pełkińska, od nr 1 do nr 136, nr 278 od nr 283 do nr 286 i nr 290
Pokaż więcej
Beata Helena Kojder
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(20,14%)
Monika Maria Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(33,09%)
Józef Kubejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA JAROSŁAW
85
(30,58%)
Adrian Artur Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
45
(16,19%)
Okręg 15
Wólka Pełkińska, od nr 137 do nr 277, od nr 279 do nr 282A, od nr 287 do nr 289, od nr 290A do ostatniego numeru
Pokaż więcej
Józef Eugeniusz Jagieła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
218
(81,65%)
Dominik Damian Wielgos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ FRANKIEWICZ
49
(18,35%)