Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Joanna Racinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
0
(0%)
Waldemar Szczepan Wietrzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
164
(73,87%)
Zygmunt Kieszkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
58
(26,13%)
Okręg 2
Mielnica Duża
Pokaż więcej
Tomasz Wyderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
7
(4,61%)
Stanisław Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
76
(50,00%)
Arleta Mirosława Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
69
(45,39%)
Okręg 3
Sołectwo Mniszki, Skulsk-część sołectwa: ul. Zielona, ul. Brzozowa, ul. Wrzosowa, ul. Sosnowa, ul. Leśna, ul. Jodłowa, ul. Lipowa, ul. Mniszki
Pokaż więcej
Marlena Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
4
(2,11%)
Roman Józef Libertowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SKULSK
50
(26,32%)
Renata Monika Kubacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(34,74%)
Marek Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
44
(23,16%)
Magdalena Maria Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
11
(5,79%)
Mariusz Grzelak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
15
(7,89%)
Okręg 4
Skulsk-część sołectwa: ul. Kwiatowa, ul. Włocławska, ul. Piaski
Pokaż więcej
Żaneta Bożena Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Kazimierz Andrzej Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
115
(44,92%)
Marcin Andrzej Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
141
(55,08%)
Okręg 5
Skulsk-część sołectwa: ul. Targowa, ul. Wodna, ul. Kościelna
Pokaż więcej
Zofia Radaczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,20%)
Nina Łętowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
61
(36,09%)
Stefan Henryk Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
84
(49,70%)
Okręg 6
Skulsk-część sołectwa: ul. Dr Michała Ilczyszyna, ul. Gen. Sikorskiego, ul. Konińska, ul. Michała Kierzkowskiego, Starostwo
Pokaż więcej
Magdalena Wiatrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(5,51%)
Władysław Pyrdał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
85
(33,46%)
Janusz Piotr Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
75
(29,53%)
Małgorzata Maria Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
80
(31,50%)
Okręg 7
Lisewo-część sołectwa: Lisewo (od numeru domu 1 do 42A), Lisewo Parcele
Pokaż więcej
Iwona Teresa Milas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(23,42%)
Eugenia Radke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
69
(43,67%)
Grzegorz Paweł Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
24
(15,19%)
Mariusz Andrzejewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(17,72%)
Okręg 8
Lisewo-część sołectwa: Lisewo (od numeru domu 43 do końca), Przyłubie
Pokaż więcej
Krzysztof Plewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
15
(7,35%)
Marlena Jasiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(48,04%)
Henryk Klimczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
69
(33,82%)
Dorota Genowefa Kotecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
22
(10,78%)
Okręg 9
Celinowo, Gawrony, Dąb
Pokaż więcej
Teresa Romualda Karczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(3,46%)
Maria Jolanta Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
94
(40,69%)
Grzegorz Marcin Nykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINOWO DĄB GAWRONY
129
(55,84%)
Okręg 10
Buszkowo, Buszkowo Parcele, Paniewo
Pokaż więcej
Edyta Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
5
(2,99%)
Anna Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SKULSK
54
(32,34%)
Antoni Adam Głąbiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
46
(27,54%)
Kinga Szczepankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
59
(35,33%)
Jacek Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
3
(1,80%)
Okręg 11
Rakowo, Radwańczewo, Dzierżysław
Pokaż więcej
Katarzyna Ilona Nowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
5
(2,65%)
Joanna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(26,98%)
Dawid Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
80
(42,33%)
Jan Słowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(28,04%)
Okręg 12
Skulska Wieś, Pilich
Pokaż więcej
Monika Sylwia Pańka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
12
(9,52%)
Mirosław Dębowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Edmund Eugeniusz Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
50
(39,68%)
Jolanta Maria Knasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
64
(50,79%)
Okręg 13
Małgorzata Sztuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
0
(0%)
Wiesław Grzegorz Różański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(47,51%)
Hanna Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
89
(40,27%)
Wioletta Szeląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
27
(12,22%)
Okręg 14
Kobylanki, Czartówek
Pokaż więcej
Czesław Piotr Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SKULSK
61
(45,52%)
Anna Milas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(14,18%)
Arkadiusz Michał Jańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
51
(38,06%)
Magdalena Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
3
(2,24%)
Okręg 15
Popielewo I, Popielewo II, Czartowo
Pokaż więcej
Maria Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
0
(0,00%)
Krzysztof Roman Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
79
(48,77%)
Sławomir Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA SKULSKA
57
(35,19%)
Joanna Konwerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
26
(16,05%)