Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chrzypsko Wielkie: ul. Główna od numeru 1 do 34 ul. Jeziorna
Pokaż więcej
Marek Wojciech Borowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
92
(63,45%)
Michał Ariel Akacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
53
(36,55%)
Okręg 2
Chrzypsko Wielkie: ul. Osiedlowa ul. Wiśniowa ul. Leśna ul. Kwiatowa
Pokaż więcej
Mateusz Grzelachowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(22,05%)
Mariusz Marcin Kamyszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
99
(77,95%)
Okręg 3
Chrzypsko Wielkie: ul. Sierakowska ul. Rolna
Pokaż więcej
Stanisław Borowiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
56
(55,45%)
Andrzej Władysław Gendera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
45
(44,55%)
Okręg 4
Chrzypsko Wielkie: ul. Główna od numeru 35 do końca ul. Szkolna ul. Polna ul. Kolejowa
Pokaż więcej
Sławomir Sylwester Obrocki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
62
(40,79%)
Mikołaj Marek Tuszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
90
(59,21%)
Okręg 5
Sołectwo Śródka-Strzyżmin Sołectwo Chrzypsko Małe
Pokaż więcej
Marcin Góźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Orle Wielkie
Pokaż więcej
Zbigniew Mieczysław Radzi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Mylin
Pokaż więcej
Piotr Wicenty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Gnuszyn
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Jurgowiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
65
(69,89%)
Mateusz Jan Sieinski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
28
(30,11%)
Okręg 9
Sołectwo Białokosz Sołectwo Białokoszyce
Pokaż więcej
Karolina Jarysz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
51
(54,84%)
Tadeusz Sawala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
42
(45,16%)
Okręg 10
Sołectwo Łężce – Północ (zabudowania po prawej stronie drogi wojewódzkiej 186 w kierunku Kwilcza)
Pokaż więcej
Czesław Gwizdał
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(38,00%)
Andrzej Robert Szukała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
31
(62,00%)
Okręg 11
Sołectwo Łężce – Południe (zabudowania po lewej stronie drogi wojewódzkiej 186 w kierunku Kwilcza)
Pokaż więcej
Maria Stańko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
21
(42,00%)
Jerzy Bertrandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
29
(58,00%)
Okręg 12
Sołectwo Łężeczki
Pokaż więcej
Wiesław Roman Bobiarski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
57
(41,30%)
Dorota Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
81
(58,70%)
Okręg 13
Sołectwo Białcz
Pokaż więcej
Paweł Banaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Ryżyn
Pokaż więcej
Wojciech Andrzej Spychała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
17
(18,48%)
Andrzej Stanisław Milka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
75
(81,52%)
Okręg 15
Sołectwo Charcice
Pokaż więcej
Piotr Kubzdyl
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
66
(76,74%)
Wiesław Alojzy Gierczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
20
(23,26%)