Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krypno Kościelne
Pokaż więcej
Bogdan Stachurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
72
(44,44%)
Jan Krywko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(27,16%)
Janina Wiszniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
46
(28,40%)
Okręg 2
Krypno Wielkie-strona prawa od drogi Knyszyn-Tykocin
Pokaż więcej
Barbara Maria Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
39
(35,78%)
Bogdan Jurgielewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(64,22%)
Okręg 3
Krypno Wielkie-strona lewa od drogi Knyszyn-Tykocin
Pokaż więcej
Tomasz Walendziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
127
(85,23%)
Gabriela Żędzian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,77%)
Okręg 4
Ruda od nr 1 do nr 94
Pokaż więcej
Arkadiusz Staroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
40
(36,36%)
Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(63,64%)
Okręg 5
Ruda od nr 95 do nr 183
Pokaż więcej
Wiesław Żmiejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
57
(49,57%)
Agnieszka Edyta Karpiesiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(50,43%)
Okręg 6
Góra od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Jacek Stachurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
37
(41,57%)
Józef Zalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(58,43%)
Okręg 7
Góra od nr 91 do nr 145
Pokaż więcej
Edyta Katarzyna Sztabkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
49
(75,38%)
Mirosław Sztabkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(24,62%)
Okręg 8
Morusy, Zygmunty, Kulesze Chobotki
Pokaż więcej
Mieczysław Buraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
31
(40,26%)
Marek Kurzyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(59,74%)
Okręg 9
Kruszyn-Białobrzeskie, Rekle
Pokaż więcej
Szczepan Jan Konopko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
68
(72,34%)
Ryszard Popławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(27,66%)
Okręg 10
Bajki Zalesie
Pokaż więcej
Iwona Lipińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
70
(73,68%)
Kazimierz Dariusz Wojtach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(26,32%)
Okręg 11
Dębina, Peńskie
Pokaż więcej
Leszek Szymko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
33
(29,46%)
Anna Kobeszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(41,96%)
Halina Anna Kitlas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
32
(28,57%)
Okręg 12
Andrzej Bagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
48
(39,67%)
Zbigniew Dzienis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(60,33%)
Okręg 13
Marian Cybulko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
76
(60,80%)
Joanna Dziewiątkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(39,20%)
Okręg 14
Długołęka "Centrum"
Pokaż więcej
Bożena Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
40
(46,51%)
Adam Popławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(53,49%)
Okręg 15
Długołęka II
Pokaż więcej
Adam Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA
31
(48,44%)
Janusz Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(51,56%)