Klub Tańca Towarzyskiego SPIN trzeci na Mistrzostwach Polski!

Arkadiusz Biernat
SPIN zdobył brązowy medal
SPIN zdobył brązowy medal arc
Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zdobył brązowy medal podczas XXXII Mistrzostw Polski PTT Formacji Tanecznych w Kraśniku.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury, pod dowództwem trenerki Elżbiety Lasockiej stanął na najniższym stopniu podium podczas najbardziej prestiżowego turnieju tanecznego w naszym kraju.

Konkurencja był spora, ponieważ do konkursu stanęły najlepsze polskie formacje taneczne. Radość jest tym większa, że do brązowego medalu można również dołączyć 5. miejsce dla młodszej grupy SPINu – Carmen, która debiutowała na tego typu zawodach.

Do KTT SPIN można dołączyć podczas naboru dla dzieci w wieku 7-11 lat zaplanowanego na 22 i 29 września, godz. 16 w WCK. Starsze dzieci i młodzież także mają szansę dołączyć do grup po uprzedniej rozmowie kwalifikacyjnej z instruktorem.