Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Poznaj KULTOWE miejsca w Wodzisławiu Śląskim - dla dzisiejszych 40-latków i nie tylko. Zgodzisz się? A może coś nam umknęło?

Jacek Bombor
Jacek Bombor
W galerii zdjęć umieściliśmy Waszą listę kultowych miejsc w Wodzisławiu Śląskim, które wskazaliście  na naszym fanpejdżu. 
Część dołożyliśmy sami, część pojawiła się dzięki Waszej inwencji. 
Poznaj te miejsca >>>
W galerii zdjęć umieściliśmy Waszą listę kultowych miejsc w Wodzisławiu Śląskim, które wskazaliście na naszym fanpejdżu. Część dołożyliśmy sami, część pojawiła się dzięki Waszej inwencji. Poznaj te miejsca >>>
WSPOMINAMY. W galerii zdjęć umieściliśmy Waszą listę kultowych miejsc w Wodzisławiu Śląskim, które wskazaliście na naszym fanpejdżu. Część dołożyliśmy sami, część pojawiła się dzięki Waszej inwencji. Miejsca, kluby, bary, do których dzisiejsi czterdziestolatkowie mają szczególny sentyment – bo były częścią ich młodości. Kliknijcie w przycisk "Zobacz galerię".

To są KULTOWE miejsca w Wodzisławiu Śląskim - dla dzisiejszych 40-latków i nie tylko. Zgodzicie się? A może coś nam umknęło?

W galerii zdjęć umieściliśmy Waszą listę kultowych miejsc w Wodzisławiu Śląskim, które wskazaliście na naszym fanpejdżu. Część dołożyliśmy sami, część pojawiła się dzięki Waszej inwencji. Miejsca, kluby, bary, do których dzisiejsi czterdziestolatkowie mają szczególny sentyment – bo były częścią ich młodości. Kliknijcie w przycisk "Zobacz galerię".

Wodzisław Śląski. Urodzeni pod koniec lat 70-tych XX wieku mieszkańcy naszego miasta, dzieciństwo spędzili na przełomie dwóch ważnych w historii epok - schyłku PRL-u i początku transformacji ustrojowej i gospodarczej. To czas ogromnych zmian, poznawania nowych smaków, zapachów i wrażeń wzrokowych, które potęgowane były przez wchodzące do Polski firmy z zachodu. Zobaczcie kultowe miejsca w Wodzisławiu Śląskich, które zna większość dzisiejszych czterdziestolatków.

Wodzisław Śląski u schyłku lat. 80. i na początku 90. dynamicznie się zmieniał. Z jednej strony nadal chodziło się do PRL-owskich domów towarowych jak Supersam, Gwarek, czy Rzemieślnika, z drugiej zaczęło się pojawiać mnóstwo kolorowych towarów, na targowisku zaroiło się od magnetofonów “jamników”, zaczęto otwierać nowe lokale z fast-foodami. Pokolenie dzisiejszych 40-latków, chodząc do szkół średnich w Wodzisławiu, widziało te zmiany, podczas codziennej drogi do szkoły. Obserwowali, jak zmienia się Rynek, jak rusza budowa pierwszych supermarketów.

Poznaj kultowe miejsca w Wodzisławiu Śląskim, kliknij w galerię poniżej

W galerii zdjęć umieściliśmy Waszą listę kultowych miejsc w Wodzisławiu Śląskim, które wskazaliście  na naszym fanpejdżu. 
Część dołożyliśmy sami, część pojawiła się dzięki Waszej inwencji. 
Poznaj te miejsca >>>

Poznaj KULTOWE miejsca w Wodzisławiu Śląskim - dla dzisiejs...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wodzislawslaski.naszemiasto.pl Nasze Miasto