SPIN ze srebrnym medalem [ZDJĘCIA]

AREK
Klub Tańca Towarzyskiego SPIN z Wodzisławskiego Centrum Kultury wystawił w turnieju 3 formacje w mistrzostwach Polski WCK
SPIN z powodzeniem wystąpił na XXXIII Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych, Mini Formacji oraz Debiutów w Białymstoku. Klub Tańca Towarzyskiego z Wodzisławskiego Centrum Kultury wystawił w turnieju 3 formacje. Zdobył m.in. srebrny medal.

SPIN ze srebrnym medalem

Caro Dance, Carmen oraz SPIN A to formacje KTT SPIN, które wzbogaciły WCK o kolejne trofea. Największym sukcesem może poszczycić się grupa Caro Dance zdobywając srebrny medal w kat. pow. 15 roku życia w stylu miniformacje L.

Dalej najstarsza grupa klubu SPIN A uplasowała się na IV miejscu w kat. pow. 15 roku życiu, w stylu formacje LA. Carmen zajęła VII miejsce w kat. 12-15 lat, w stylu formacje LA. Mistrzostwa były okazją do zaprezentowania tańców latynoamerykańskich i standardowych.

KTT SPIN co roku bierze udział w Mistrzostwach Polski zajmując niezmiennie jedne z najwyższych lokat. W ubiegłym sezonie zawody odbyły się w Kraśniku (PTT) i Bydgoszczy (FTS), a SPIN do Wodzisławia Śląskiego przywiózł brąz. W tym roku podskoczył oczko wyżej zdobywając srebro. Warto również dodać, że medal wywalczył formacja Caro Dance debiutująca na tego konkursie o takiej randze.