Wygrana i porażka koszykarzy MKS Wodzisław Śląski

Wygrana i porażka koszykarzy MKS Wodzisław Śl.
Wygrana i porażka koszykarzy MKS Wodzisław Śl. MKS Wodzisław Śl.
W sobotę w Rybniku odbył się ostatni turniej koszykówki w ramach rozgrywek grupy B minikoszykówki chłopców rocznika 2007 i młodszych.

W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z gospodarzami turnieju, zespołem MKKS II Rybnik. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty od pierwszej do ostatniej minuty. Na prowadzenie wychodziła raz jedna, raz druga drużyna. Do przerwy lepsi byli gospodarze /14:11/, jednakże cały mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu różnicą 4 punktów /29:33/.

Drugie spotkanie to pojedynek z MKS MOS Katowice. Mecz rozpoczął się bardzo obiecująco, ponieważ pierwsza kwarta to nasza wygrana stosunkiem 15:13. Niestety kolejne kwarty to już przewaga chłopców z Katowic i mecz zakończył się ich zasłużonym zwycięstwem /58:25/.

Mimo przegranej był to dobry mecz w wykonaniu naszych chłopców.

Najlepszym zawodnikiem tego turnieju w naszej drużynie był Maciek Łazarczyk, ale cały zespół zasłużył na pochwałę za ambitną walkę w każdej minucie meczu.