ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS SMS Aleksandrów Łódzki 64:82 [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Biernat
W drugim meczu olimpijki przegrały na własnym parkiecie
W drugim meczu olimpijki przegrały na własnym parkiecie Arkadiusz Biernat
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. przegrała na własnym parkiecie z UKS SMS Aleksandrów Łódzki 64:82. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS SMS Aleksandrów Łódzki 64:82

Koszykarki ŻKK Olimpii Wodzisław Śl. przegrały na własnym parkiecie z UKS SMS Aleksandrów Łódzki 64:82. Olimpijkom kompletnie nie wyszła czwarta kwarta. Do tego momentu prowadziły w meczu, ale w ostatnich minutach wypuściły zwycięstwo ze swoich rąk.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS SMS Aleksandrów Łódzki 64:82 (21:15, 15:18, 20:19, 8:30)

Punkty dla Olimpii zdobyły: Ewa Canert 17 (6 zbiórek, 3 asysty), Katarzyna Klimowska 13 (4zb., 6as.), Klaudia Rutkowska 12, Martyna Jasiulewicz 8 (5zb., 5as.), Justyna Kocon 5, Agata Majka 5 (5zb.). Katarzyna Pawlik 4, Wioletta Walocha 0, Laura Cichy 0.

Była to druga porażka w drugim meczu wodzisławianek w rozgrywkach I ligi.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0