Chcieliście popływać na krytym basenie Manta w Wodzisławiu Śląskim? Jeśli tak, to macie problem. Obiekt z powodu awarii jest zamknięty. Korzystać można jedynie z saun.

Awaria na Mancie w Wodzisławiu Śl. Basen zamknięty do odwołania- Z powodu awarii głównej szafy sterującej niecką basenu i jacuzzi, jesteśmy zmuszeni bezzwłocznie zamknąć Krytą Pływalnię MANTA - czytamy na facebooku Manty w Wodzisławiu Śl.

Pracownicy obiektu informują, że dzisiaj (9.02) o 9 awaria ma zostać sprawdzona w ramach serwisu gwarancyjnego.

- Po jej weryfikacji poinformujemy o dalszych działaniach i dostępności basenu w najbliższych dniach. Jeśli pragniecie zrelaksować się w nieco inny sposób zapraszamy do strefy saun, której dostępność pozostaje bez zmian. W związku ze wspomnianą awarią aqua aerobik nie odbędzie się. Zajęcia aerobiku pozostają bez zmian. - dodają pracownicy Manty.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Dzik wtargnął do kościoła i zniszczył figurę JezusaRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIAtyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!