Mikołaj z nordic walking w Wodzisławiu Śl. Mikołaj z nordic walking w Wodzisławiu Śl.

Wystartuj w mikołajkowych zawodach (© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mikołaj z nordic walking w Wodzisławiu Śl. już w niedzielę. Imprezę zaplanowano na Balatonie. Jeszcze dzisiaj można się zapisać.

Mikołaj z nordic walking w Wodzisławiu Śl. już w niedzielęOrganizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” Wodzisław Śląski. Start zawodów został zaplanowany na godzinę 11. Wszyscy uczestnicy w ramach marszu będą mieli do pokonania trzy pętle o łącznej długości 10 kilometrów.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9 do godziny 10:45. Opłata startowa do piątku (5.12) wynosi 20 złotych lub 25 złotych przy zapisach w dniu zawodów.

Zawodnicy będą klasyfikowani w poszczególnych kategoriach: kobiety: K-1 (do 29 lat), K-2 (30 – 44 lata), K-3 (powyżej 45 lat), mężczyźni: M-1 (do 29 lat), M-2 (30 – 39 lat), M-3 (40 – 49 lat), M-4 (powyżej 50 lat), osoby niepełnosprawne: kobiety i mężczyźni open.

Organizator po zawodach przewidział dla uczestników ciepły posiłek oraz losowanie nagród. W zawodach „Mikołaj z Nordic Walking” mogą brać udział wszyscy zgłoszeni: młodzież do lat 18 musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekuna prawnego. Osoba pełnoletnia podpisuje oświadczenie startowe.

Regulamin zawodów dostępny jest pod adresem: http://www.mosir-centrum.pl . Rejestracja online do dnia 5 grudnia br. będzie dostępna pod adresem: http://www.elektronicznezapisy.pl/events/1565/starts/new.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!