MKS Wodzisław Śl.: Trzech zawodników naszego klubu: Patryk Michałowski, Łukasz Laskowski i Łukasz Przybyła otrzymało powołania do kadry Śląska na półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Nowym Targu.

MKS Wodzisław Śl.: Powołania do kadry wodzisławskich zawodnikówWszyscy koszykarze MKS Wodzisław rocznik 2001 są uczniami klasy sportowej w Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śl.

Warto w tym miejscu dodać, że wodzisławski MKS i klub z Żor jest najliczniej reprezentowany w kadrze składającej się z 12 zawodników. Duże szanse na powołanie mieli także Robert i Rafał Szlachta jednak są aktualnie kontuzjowani.

Z kolei najbliższy mecz zespołu MU-14 zaplanowano na 17 listopada. MKS zmierzy się z MOSM Bytom. Początek o godz. w hali ZS nr 3 w Wodzisławiu Śląskim (Osiedle Piastów). Będzie to mecz dwóch najlepszych zespołów w naszej grupie rozgrywkowej i rewanż za jedyny, jak do tej pory przegrany mecz naszej drużyny w meczu wyjazdowym.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!