PILNE: Pożar samochodu na parkingu Galerii Jastrzębie przy ulicy Warszawskiej. Ewakuowano 450 klientów. Czujki alarmowe odezwały się o godzinie 14.28 w środę, 14 lutego. Okazało się, że płonie jeden z samochodów, który zaparkował na wewnętrznym parkingu.

PILNE: Pożar samochodu na parkingu Galerii Jastrzębie przy ulicy Warszawskiej. Ewakuowano 450 klientów
Czujki alarmowe odezwały się o godzinie 14.28 w środę, 14 lutego. Okazało się, że płonie jeden z samochodów, który zaparkował na wewnętrznym parkingu.
- Nie ma zagrożenia, ewakuowaliśmy około 450 klientów, trwa przewietrzanie parkingu, bo było sporo dymu. Trudno na razie powiedzieć, co było przyczyną pożaru auta, najpewniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej - wyjaśniają nam strażacy z Jastrzębia. Płonął fiat punto.

Na miejsce wysłano cztery zastępy strażaków, którzy szybko uporali się z ogniem. Galeria posiada parking wewnętrzny, na trzech piętrach nad nim ulokowano sklepy, restauracje, butiki.

Pożar

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!