Półmaraton Krostoszowicki: Ponad 100 osób wystartowały w biegu na dystansie 21,1 km. Zobacz zdjęcia z zawodów i poznaj wyniki.

Półmaraton Krostoszowicki za nami. Wystartowało ponad 100 osób- Trasa była bardzo wymagająca. Zaraz po starcie zaczynało się mocne 100 metrowe wzniesienie. Po około trzech kilometrach płaskiej leśnej trasy pojawiał się ponownie pół kilometrowy podbieg. Osoby zaczynające dopiero
przygodę z bieganiem zaliczały zazwyczaj jedno okrążenie. Szczególne brawa należą się kilkuletnim zawodnikom a szczególnie rodzinie państwa Kozielskich, którzy pokonali kółko z kilkuletnią córeczką w wózku - relacjonują organizatorzy.

Zawody wygrał Artur Oślizło z Połomi który prowadził od startu do mety (czas 1:27;01). Drugi był Krzysztof Lesik, a trzeci Janusz Magiera. Obaj są zawodnikami Formy i wezmą udział w zbliżającym się VIII Półmaratonie Wodzisławskim.

Wśród kobiet zdecydowanie wygrała Anna Hajduga z Lubomi z czasem 1:52;38. Drugie miejsce uzyskała zawodniczka Formy Agnieszka Kaczmarek a trzecie Hanna Ficek z Jejkowic.

- Organizatorami zawodów byli: KS Forma Wodzisław Śląski, Gmina Godów oraz Inter Krostoszowice. Podziękowania należą się stałym sponsorom: Regatta Poland, New Balance, Sklep Sportowy Monsun Wodzisław Śląski - dodają organizatorzy.

Wyniki I Mistrzostw Formy w Półmaratonie oraz Mistrzostw Gminy Godów w
Półmaratonie:


I Mistrzostwa Formy w Półmaratonie

1. Lesik Krzysztof
2. Magiera Janusz
3. Słupek Tomasz

1. Kaczmarek Agnieszka
2. Rudkowska Anna
3. Woźniak Izabela

Mistrzostwa Gminy Godów w Półmaratonie

1. Mencewicz Paweł
2. Dostoł Dominik
3. Wyszkoń Mariusz

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!