Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
północna granica dzielnicy (w kierunku wschodnim do linii kolejowej na wysokości Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), linia kolejowa (w kierunku południowym-do styku z al. Prymasa Tysiąclecia), al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Górczewska, ul. J. Olbrachta, zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym do Cmentarza Wojskowego-Powązek)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Bożena Krupińska
833
(6,70%)
-
3
Tomasz Marek Kruszyński
1 405
(11,31%)
-
1
Kamil Piotr Giemza
1 595
(12,83%)
-
2
Urszula Anna Kęcik-Staniszewska
1 128
(9,08%)
-
6
Rafał Dembe
153
(1,23%)
-
4
Bogusław Maciej Strzemieczny
139
(1,12%)
-
5
Anita Mioduszewska
688
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE
-
1
Janusz Czesław Baranek
452
(3,64%)
-
7
Adam Borowski - Dobrowolski
198
(1,59%)
-
3
Joanna Małgorzata Krawczyk
280
(2,25%)
-
2
Maciej Radosław Miturski
122
(0,98%)
-
4
Agnieszka Maria Karcz
190
(1,53%)
-
5
Dariusz Krasnosielski
40
(0,32%)
-
6
Jolanta Joanna Arasimowicz
96
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Iwona Dorota Tyszczuk
93
(0,75%)
-
5
Piotr Ludwik Wieleba
39
(0,31%)
-
4
Patrycja Roszkowska
111
(0,89%)
-
1
Jan Wojciech Nałęcz
331
(2,66%)
-
3
Jan Edward Lipski
75
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
7
Aleksandra Borak
26
(0,21%)
-
1
Karol Andrzej Szustakiewicz
271
(2,18%)
-
6
Inga Daria Koralewska
34
(0,27%)
-
5
Przemysław Poławski
20
(0,16%)
-
2
Ewa Korzeniowska
158
(1,27%)
-
3
Paweł Marek Zonenberg
73
(0,59%)
-
4
Paweł Gajda
79
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Kryspin Arkadiusz Radzio
183
(1,47%)
-
2
Aleksandra Prorok
583
(4,69%)
-
1
Maciej Paweł Wyrzykowski
2 166
(17,43%)
-
3
Wioletta Urszula Gajda
283
(2,28%)
-
6
Paweł Michał Burski
232
(1,87%)
-
4
Elżbieta Maria Jaskulska
239
(1,92%)
-
5
Jan Dariusz Kozłowski
112
(0,90%)
Okręg 2
ul. J. Olbrachta, ul. Górczewska (w kierunku wschodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku południowym-numery po stronie nieparzystej i nr: 34, 60 po stronie parzystej), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Płocka (w kierunku południowym), ul. M. Kasprzaka (w kierunku wschodnim), ul. Prosta, ul. Towarowa, południowa granica dzielnicy (w kierunku zachodnim-wzdłuż torów kolejowych), zachodnia granica dzielnicy (w kierunku północnym-do ul. J. Olbrachta)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewa Statkiewicz
795
(5,36%)
-
7
Urszula Małgorzata Uranowska-Muszyńska
794
(5,35%)
-
6
Leszek Tadeusz Mikulecki
118
(0,80%)
-
1
Joanna Tracz-Łaptaszyńska
2 303
(15,52%)
-
4
Krystian Maciej Wilk
2 061
(13,89%)
-
5
Łukasz Jan Koska
105
(0,71%)
-
3
Sylwia Radomska
684
(4,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE
-
1
Kamil Kociszewski
916
(6,17%)
-
6
Anna Małgorzata Madej
271
(1,83%)
-
3
Artur Grzegorz Wrzeszczyński
150
(1,01%)
-
2
Bogumiła Anna Jańczak
244
(1,64%)
-
4
Bożenna Zofia Baranek
123
(0,83%)
-
5
Jędrzej Wojciech Puzyński
65
(0,44%)
-
7
Marcin Konrad Śmigielski
638
(4,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Jan Backiel
611
(4,12%)
-
2
Barbara Węcławek
112
(0,75%)
-
3
Wanda Maria Falęcka-Piotrowicz
60
(0,40%)
-
4
Katarzyna Marta Szuchnik
68
(0,46%)
-
5
Bartosz Zygmunt Nowakowski
51
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Korneliusz Krzysztof Marchewka
79
(0,53%)
-
1
Grażyna Anna Komiażyk
374
(2,52%)
-
3
Mateusz Jan Różycki
72
(0,49%)
-
6
Jan Jakub Łęcki
52
(0,35%)
-
7
Paweł Wiszomirski
63
(0,42%)
-
2
Beata Elżbieta Wrześniak
281
(1,89%)
-
5
Danuta Maria Porzucek
35
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Barbara Mirosława Adasiak
138
(0,93%)
-
2
Paweł Wielopolski
503
(3,39%)
-
6
Krzysztof Jaskulski
235
(1,58%)
-
5
Krzysztof Ireneusz Jęda
174
(1,17%)
-
3
Joanna Szydłowska
768
(5,18%)
-
1
Agata Monika Pruszczyńska
1 629
(10,98%)
-
7
Piotr Żurawski
265
(1,79%)
Okręg 3
ul. J. Ostroroga (cała ulica), ul. K. Sołtyka, ul. Młynarska (cała ulica), ul. Wolska (w kierunku wschodnim), ul. Towarowa, ul. Prosta (w kierunku zachodnim), ul. M. Kasprzaka, ul. Płocka, ul. Wolska (w kierunku zachodnim), al. Prymasa Tysiąclecia (w kierunku północnym-do styku z linią kolejową), linia kolejowa (w kierunku północnym do Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Adam Paweł Matusik
1 611
(11,62%)
-
2
Magdalena Urszula Huszno
2 252
(16,24%)
-
3
Piotr Tadeusz Grudziński
317
(2,29%)
-
5
Aleksandra Marta Kozłowska
428
(3,09%)
-
6
Łukasz Paweł Mieszczyński
101
(0,73%)
-
4
Anna Rudziak
625
(4,51%)
-
7
Albert Paweł Sitarek
254
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE
-
7
Iwona Małgorzata Wilim
492
(3,55%)
-
3
Agata Miernowska-Zawada
106
(0,76%)
-
6
Paweł Jarosław Starewicz
49
(0,35%)
-
1
Aneta Maria Skubida
1 551
(11,19%)
-
5
Agnieszka Maria Drozdowicz
115
(0,83%)
-
2
Mateusz Kamil Gil
249
(1,80%)
-
4
Konrad Krzysztof Sawera
50
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jacek Konrad Sadowski
257
(1,85%)
-
4
Edyta Kinga Wróblewska
113
(0,82%)
-
2
Andrzej Jerzy Okoń
53
(0,38%)
-
5
Monika Klaudyna Kaczanowska
74
(0,53%)
-
3
Ryszard Michał Rojewski
250
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Andrzej Jerzy Czekalski
77
(0,56%)
-
2
Weronika Sylwia Kowalska
181
(1,31%)
-
1
Patryk Miller
239
(1,72%)
-
3
Tomasz Romuald Kołtuniak
42
(0,30%)
-
4
Anna Maria Arendt-Suchojad
41
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Krzysztof Bogusz
43
(0,31%)
-
5
Michał Paweł Miłkowski
25
(0,18%)
-
4
Barbara Maria Wieczorek
67
(0,48%)
-
2
Magdalena Kocejko
137
(0,99%)
-
6
Dorota Olimpia Kuczewska
45
(0,32%)
-
1
Maciej Albin Gnatowski
512
(3,69%)
-
7
Artur Ciesielski
20
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Milowański
935
(6,74%)
-
2
Paweł Kuchta
798
(5,76%)
-
5
Anna Agnieszka Wałachowska
176
(1,27%)
-
6
Janina Dudek
113
(0,82%)
-
3
Karol Wojciech Jankowski
1 081
(7,80%)
-
4
Grażyna Dzwonek
206
(1,49%)
-
7
Adrian Krzysztof Jurkiewicz
179
(1,29%)
Okręg 4
wschodnia granica dzielnicy (al. Jana Pawła II), al. Solidarności, ul. Leszno (bez adresów), ul. Młynarska (w kierunku północnym-bez adresów), ul. K. Sołtyka, ul. J. Ostroroga (bez adresów), linia kolejowa (w kierunku wschodnim wzdłuż Muzułmańskiego Cmentarza Tatarskiego), północna granica dzielnicy (do wschodniej granicy dzielnicy)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dariusz Jan Puścian
1 635
(13,10%)
-
3
Blanka Zienkiewicz
857
(6,87%)
-
2
Michał Patryk Dworzyński
481
(3,85%)
-
4
Karol Pawlak
292
(2,34%)
-
5
Ewa Krystyna Ciborowska
427
(3,42%)
-
6
Katarzyna Ewa Barcikowska-Ciesielska
371
(2,97%)
-
7
Bartłomiej Dariusz Kubicki
1 525
(12,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE
-
5
Małgorzata Maria Sawera
78
(0,63%)
-
4
Robert Grzegorz Manowski
77
(0,62%)
-
2
Dariusz Maria Gąsiorowski
111
(0,89%)
-
1
Rafał Zygmunt Kowalczyk
587
(4,70%)
-
3
Halina Miturska
166
(1,33%)
-
7
Izabela Maria Karaś
192
(1,54%)
-
6
Kamil Krzysztof Wilim
39
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bohdan Jan Chełmiński
297
(2,38%)
-
4
Romuald Jan Rybiński
41
(0,33%)
-
5
Jolanta Barbara Peciak
105
(0,84%)
-
3
Krystyna Walusiewicz
119
(0,95%)
-
2
Andrzej Tomasz Szachnowski
59
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Barbara Roszkowska
105
(0,84%)
-
5
Piotr Lipiński
91
(0,73%)
-
1
Marcin Rolski
249
(2,00%)
-
3
Sebastian Kowalski
49
(0,39%)
-
4
Janina Jędrusiak
38
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Janusz Hipolit Gwiazdowski
504
(4,04%)
-
3
Kamil Dolniak
49
(0,39%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Rak
51
(0,41%)
-
7
Agnieszka Ewa Zaradna
132
(1,06%)
-
2
Anna Monika Thieme
161
(1,29%)
-
4
Tymoteusz Antoni Soroka
27
(0,22%)
-
5
Krystian Zdzisław Kaczor
17
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Zenon Dariusz Karpowicz
56
(0,45%)
-
7
Maria Sabina Kucharska
413
(3,31%)
-
5
Elżbieta Kowalczyk
211
(1,69%)
-
1
Patryk Wyczółkowski
1 395
(11,18%)
-
3
Żaneta Łakomska
262
(2,10%)
-
2
Jarosław Krzysztof Lewandowski
1 000
(8,01%)
-
4
Waldemar Zakrzewski
211
(1,69%)
Okręg 5
południowa granica dzielnicy (wzdłuż linii kolejowej), ul. Towarowa, ul. Wolska, ul. Młynarska (bez adresów), ul. Leszno (cała ulica), al. Solidarności, wschodnia granica dzielnicy (w kierunku południowym-al. Jana Pawła II)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marcin Włodzimierz Hoffman
2 820
(21,97%)
-
3
Wojciech Tomasz Bartnik
467
(3,64%)
-
7
Edyta Chrzanowska
436
(3,40%)
-
5
Eugeniusz Szymański
122
(0,95%)
-
4
Anna Monika Nowakowska
837
(6,52%)
-
6
Stanisław Ośka
138
(1,08%)
-
2
Ewa Maria Widenka
1 615
(12,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW-RUCHY MIEJSKIE
-
4
Łukasz Stanisław Trzpil
62
(0,48%)
-
1
Przemysław Łukasz Klajbor
400
(3,12%)
-
2
Monika Arasimowicz-Andres
314
(2,45%)
-
3
Kamila Joanna Śliwowska
288
(2,24%)
-
5
Aleksandra Laura Frątczak
171
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jarosław Tomasz Religioni
40
(0,31%)
-
1
Marcin Tomasz Płowicz
317
(2,47%)
-
2
Agnieszka Elżbieta Rolska
112
(0,87%)
-
4
Alicja Maria Nałęcz
114
(0,89%)
-
5
Maciej Kiełkucki
64
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Aleksandra Gwiazdowska
74
(0,58%)
-
5
Gracjan Wągrodzki
12
(0,09%)
-
6
Leszek Wiesław Gwiazdowski
29
(0,23%)
-
3
Magdalena Wioletta Gelo
108
(0,84%)
-
7
Urszula Elżbieta Romanowska
104
(0,81%)
-
2
Piotr Krzemiński
82
(0,64%)
-
1
Łukasz Michał Zalewski
458
(3,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Helena Zagórna
444
(3,46%)
-
1
Jan Kazimierz Nowak
1 670
(13,01%)
-
2
Piotr Kaliszewski
832
(6,48%)
-
4
Jacek Andrzej Drzewiński
140
(1,09%)
-
7
Agnieszka Hanna Bocianowicz
221
(1,72%)
-
6
Halina Orzeł
183
(1,43%)
-
5
Robert Stępczyński
159
(1,24%)