Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 58 do końca, Jabłoniowa
Pokaż więcej
Zbigniew Reczuch
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
71
(50,71%)
Aleksandra Małgorzata Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
5
(3,57%)
Artur Roman Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA
64
(45,71%)
Okręg 2
Sołectwo: Wilków ulice: Długa od nr 1 do nr 57, Kościelna. Przysiółek: Wilkówek (Barski Dwór)
Pokaż więcej
Edward Szulakowski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
58
(52,25%)
Paweł Zdzisław Dowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(6,31%)
Piotr Mętel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
18
(16,22%)
Bogdan Środoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA
28
(25,23%)
Okręg 3
Sołectwo: Wilków ulice: Akacjowa, Aleja Róż, Brzozowa, Chabrowa, Kalinowa, Kolejowa od nr 1 do nr 16, Liliowa, Makowa, Parkowa, Słoneczna, Tulipanowa, Wrocławska, Zbożowa.
Pokaż więcej
Leszek Bronisław Polakiewicz
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
49
(36,57%)
Rafał Smoleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
51
(38,06%)
Sławomir Głodek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
34
(25,37%)
Okręg 4
Sołectwo: Wilków ulice: Dworcowa, Krótka, Kolejowa od nr 17 do końca, Stawowa.
Pokaż więcej
Zbigniew Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
104
(75,91%)
Zygmunt Roman Pniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
33
(24,09%)
Okręg 5
Sołectwa: Dębnik, Lubska.
Pokaż więcej
Michał Piotr Piątek
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Młokicie, Pielgrzymowice.
Pokaż więcej
Dorota Stanisława Szymczyk-Bęben
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Wojciechów.
Pokaż więcej
Lesław Wachowski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
67
(46,21%)
Jan Piotr Binerat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
78
(53,79%)
Okręg 8
Sołectwo: Bukowie z przysiółkiem Chrząstów ulice: Jesionowa, Kwiatowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 1 do nr 61, Lipowa numery parzyste od nr 2 do nr 88, Topolowa.
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Mozgowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(34,00%)
Irena Stefania Marszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
99
(66,00%)
Okręg 9
Sołectwo: Bukowie ulice: Kasztanowa, Klonowa, Lipowa numery nieparzyste od nr 63 do końca, Lipowa numery parzyste od nr 90 do końca, Wierzbowa.
Pokaż więcej
Magdalena Józefa Łambucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Pszeniczna.
Pokaż więcej
Przemysław Marek Bałachowski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
62
(89,86%)
Karolina Barbara Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
7
(10,14%)
Okręg 11
Sołectwo: Pągów z przysiółkiem Pągówek.
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Szkudlarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(74,25%)
Paulina Katarzyna Supernak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK
43
(25,75%)
Okręg 12
Sołectwo: Idzikowice od nr 1 do nr 39, Słoneczna.
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Podyma
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
66
(52,80%)
Maria Wiktoria Staniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(47,20%)
Okręg 13
Sołectwo: Idzikowice osiedle od nr 40A do końca.
Pokaż więcej
Marcin Dariusz Bochniak
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
106
(56,38%)
Maciej Szczepan Simlat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SIMLAT
82
(43,62%)
Okręg 14
Sołectwo: Jakubowice.
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Hubicki
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
55
(51,40%)
Maciej Szymon Binerat
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
52
(48,60%)
Okręg 15
Sołectwo: Krzyków.
Pokaż więcej
Tomasz Stanisław Kraus
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
0
(0,00%)