Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cegielniana, Cieszyńska, Gostyńska, Hutnicza, Kąty, Łazy, Młyńska, Wyzwolenia, Zakątek, Akacjowa, Bażantów, Brada, Głogowa, Kolejowa, Księdza Szwedy, Malinowa, Miodowa, Orzeska, Paprotna, Piękna, Prądna, Przyjaciół, Przysiółki, Pszczelna, Rolna, Salamander, Torowa, Wesoła, Działkowców, Energetyków numery parzyste, Familijna, Krasickiego, Miarki, Parkowa, Skowronków, Słowików, Waryńskiego, Wróblewskiego, Zawadzkiego, Barlickiego, Cicierz, Górna, Jana III Sobieskiego, Kieszki, Kościelna, Łączna, Moniuszki, Okrężna, Plac Ratuszowy, Spokojna, Starowiejska, Szybowa, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Zielona, Bukowa, Osiedle Centrum, Pocztowa, Poręba, Świętego Jana Pawła II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
1
Mateusz Jan Eichner
171
(6,60%)
-
3
Marcin Adam Roterman
24
(0,93%)
-
4
Bernadeta Szojda
52
(2,01%)
-
2
Tomasz Wojciech Gutorski
41
(1,58%)
-
5
Grzegorz Piotr Schulc
20
(0,77%)
-
6
Aleksandra Maria Widuch
118
(4,56%)
-
7
Lucyna Maria Zimnicka
48
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
4
Grzegorz Bogusław Musioł
106
(4,09%)
-
5
Renata Teresa Ogierman
82
(3,17%)
-
6
Leokadia Emilia Supryn
48
(1,85%)
-
1
Jolanta Maria Ucka
329
(12,70%)
-
3
Zofia Kowalczyk
40
(1,54%)
-
2
Franciszek Józef Rzytka
93
(3,59%)
-
7
Daniel Arkadiusz Tomczyk
25
(0,97%)
-
8
Krystian Adam Zosiuk
57
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
3
Krzysztof Marek Gersok
26
(1,00%)
-
2
Andrzej Józef Chrószcz
124
(4,79%)
-
4
Jerzy Just
33
(1,27%)
-
1
Tadeusz Ignacy Król
434
(16,76%)
-
5
Kazimiera Lytek
25
(0,97%)
-
6
Olga Anna Piontkowska
46
(1,78%)
-
7
Karol Adam Sikora
24
(0,93%)
-
8
Jolanta Katarzyna Warzecha
21
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Kamil Stanisław Papała
16
(0,62%)
-
5
Joanna Felicja Borowska
12
(0,46%)
-
7
Leon Emil Korus
33
(1,27%)
-
4
Helena Anna Walczyk
38
(1,47%)
-
1
Andrzej Piotr Pacha
376
(14,52%)
-
2
Paweł Karol Bończyk
61
(2,36%)
-
3
Stanisław Damian Suchoń
60
(2,32%)
-
6
Anetta Edyta Wilkus
7
(0,27%)
Okręg 2
Bratków, Chopina, Dworcowa, Energetyków numery nieparzyste, Ogrodowa, Prusa, Radosna, Szarotki, 1 Maja, Astrów, Fiołkowa, Goździków, Irysów, Klonowa, Konwalii, Krokusów, Kwiatowa, Mickiewicza, Narcyzów, Różana, Sienkiewicza, Stara, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
5
Janusz Szczepan Kaczyński
59
(3,08%)
-
6
Gabriela Wiktoria Kalisz
59
(3,08%)
-
7
Maria Ewa Rubin
110
(5,75%)
-
1
Józef Sebastian Kaleta
227
(11,87%)
-
4
Andrzej Piotr Guz
32
(1,67%)
-
3
Danuta Teresa Frydrych
39
(2,04%)
-
2
Bogusław Józef Żurek
137
(7,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
6
Gabriela Barbara Stawarska
22
(1,15%)
-
5
Katarzyna Danuta Pustułka-Pawelec
11
(0,58%)
-
2
Mikołaj Józef Halski
119
(6,22%)
-
1
Marian Stanisław Augustyniak
94
(4,91%)
-
3
Kazimierz Jan Kaszok
53
(2,77%)
-
7
Wiktoria Grażyna Wejman
8
(0,42%)
-
4
Roman Kazimierz Machul
46
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
3
Agnieszka Anna Gizdoń
19
(0,99%)
-
7
Leszek Andrzej Wróbel
47
(2,46%)
-
2
Dorota Anna Pawlęczyk-Gasz
136
(7,11%)
-
4
Stanisław Henryk Goraczko
40
(2,09%)
-
1
Arkadiusz Wojciech Skowron
164
(8,57%)
-
6
Jerzy Rybij
68
(3,55%)
-
5
Jolanta Nowak
11
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Maria Andruszkiewicz
16
(0,84%)
-
2
Robert Bogusław Zając
48
(2,51%)
-
6
Tomasz Sebastian Pacha
74
(3,87%)
-
7
Gizela Elżbieta Szukalska
61
(3,19%)
-
3
Mirosław Franciszek Lizoń
29
(1,52%)
-
1
Michał Tomasz Piwoński
157
(8,21%)
-
4
Bernadeta Maria Siwińska
27
(1,41%)
Okręg 3
Bojowników, Morcinka, Osiedle Kościuszki, Wyrska, Boczna, Gajowa, Górnośląska, Graniczna, Konopnickiej, Lasoki, Miła, Nowa, Pokoju, Południowa, Promienna, Słoneczna, Słowackiego, Stawowa, Długa, Generała Sikorskiego, Kardynała Wyszyńskiego do nr 7, Łąkowa, Powstańców, Świętej Barbary, Wapienna, Zwałowa, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
1
Grzegorz Józef Pieter
169
(7,92%)
-
5
Halina Maria Pisula
19
(0,89%)
-
6
Czesław Stefan Synowiec
38
(1,78%)
-
3
Monika Ewa Kukla
44
(2,06%)
-
7
Monika Katarzyna Eichner
19
(0,89%)
-
2
Franciszek Zbigniew Rola
174
(8,16%)
-
4
Marian Andrzej Olszówka
80
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
3
Janina Regina Jaskulska
25
(1,17%)
-
1
Bożena Eufemia Knieżyk
470
(22,03%)
-
4
Piotr Krystian Leks
14
(0,66%)
-
2
Gabriela Lidia Botor
105
(4,92%)
-
5
Łukasz Tadeusz Mroczek
34
(1,59%)
-
7
Zbigniew Krzysztof Szer
112
(5,25%)
-
6
Krystian Jan Raszka
30
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
5
Urszula Anna Niedźwiedzka
8
(0,38%)
-
3
Arkadiusz Tomasz Bartoszczyk
33
(1,55%)
-
6
Aleksandra Małgorzata Nowak
13
(0,61%)
-
2
Małgorzata Anna Szuła
331
(15,52%)
-
1
Grzegorz Józef Nowok
131
(6,14%)
-
4
Arleta Teresa Gizdoń
8
(0,38%)
-
7
Zbigniew Andrzej Szafraniec
46
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Janusz Roman Kilianek
19
(0,89%)
-
2
Krzysztof Edward Pyrek
46
(2,16%)
-
1
Zofia Krystyna Kozyra
93
(4,36%)
-
3
Józef Maciej Pukocz
37
(1,73%)
-
6
Joanna Ilona Twardzik
6
(0,28%)
-
4
Marzena Krystyna Kurczyk-Mazur
15
(0,70%)
-
5
Patrycja Teresa Zadroga
14
(0,66%)
Okręg 4
Górnicza, Kamienna, Mokierska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Stroma, Szkolna, Wodna, Cicha, Kałuże, Kopalniana, Krótka, Ligonia, Marta Waleska, Mikołowska, Pawła Wyry, Pogodna, Potokowa, Poziomkowa, Spacerowa, Stara Droga, Świętego Jana, Widokowa, Wierzysko, Wieżowa, Wodociągowa, Wspólna, Wyniosła Zgody, Staszica, Zwycięstwa, Kardynała Wyszyńskiego od numeru 8 do końca, Księdza Głowińskiego, Lipowa, Tuwima, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Jesionowa, Kasztanowa, Leśna, Modrzewiowa, Olchowa, Rybnicka, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
1
Krystian Marcin Czardybon
347
(14,19%)
-
4
Robert Jerzy Janecki
103
(4,21%)
-
2
Jolanta Grażyna Kornatowska
82
(3,35%)
-
3
Iwona Maria Brzyszczan-Prochownik
48
(1,96%)
-
7
Krzysztof Ireneusz Żak
48
(1,96%)
-
6
Bożena Maria Staehr
32
(1,31%)
-
5
Jarosław Piotr Palowski
56
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
2
Adam Jan Chwieralski
258
(10,55%)
-
7
Lidia Tempka
24
(0,98%)
-
1
Edmund Andrzej Pucher
228
(9,32%)
-
3
Aleksandra Anna Buczek
40
(1,64%)
-
4
Sylwia Maria Król
77
(3,15%)
-
5
Wiesław Noworyta
24
(0,98%)
-
6
Dawid Henryk Przewłoka
17
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
1
Michał Stanisław Słowioczek
311
(12,71%)
-
2
Ewa Monika Brągiel
9
(0,37%)
-
3
Ewa Jadwiga Cebula
90
(3,68%)
-
7
Agnieszka Anna Widuch
46
(1,88%)
-
5
Sebastian Józef Palenta
71
(2,90%)
-
6
Stefania Magdalena Szuster
22
(0,90%)
-
4
Mirosław Piotr Jarek
97
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maciej Rafał Dobrowolski
25
(1,02%)
-
2
Pelagia Bronisława Buczek
64
(2,62%)
-
7
Natalia Komotajtys
39
(1,59%)
-
6
Iwona Ewa Balsam
11
(0,45%)
-
1
Rafał Łukasz Babiński
225
(9,20%)
-
5
Dawid Artur Pukocz
38
(1,55%)
-
4
Mariusz Zenowicz
14
(0,57%)