Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Niegoszów, Panków, Sulisławice, Wilków, Wiśniowa, Zawiszów
Pokaż więcej
Regina Anna Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
219
(47,10%)
Ryszard Józef Jadach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
85
(18,28%)
Jan Stanisław Synowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(13,98%)
Marta Edyta Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
40
(8,60%)
Józef Szwed
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
56
(12,04%)
Okręg 2
Sołectwo Pszenno, ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Fabryczna, Jesienna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Letnia, Makowa, Nadbrzeżna, Pogodna, Rolnicza, Słoneczna, Świdnicka, Wiosenna, Zacisze, Malinowa
Pokaż więcej
Kazimierz Korta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
180
(46,75%)
Józef Marian Tekiela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(12,47%)
Bogusława Maria Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
7
(1,82%)
Waldemar Andrzej Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
10
(2,60%)
Bartłomiej Całka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA CAŁKI PSZENNO DLA CIEBIE
140
(36,36%)
Okręg 3
Sołectwo Pszenno, ulice: Akacjowa, Daleka, Długa, Działkowa, Plac Witosa, Szkolna, Wrocławska, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
Roman Jadach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
220
(70,06%)
Andrzej Zygmunt Majcherczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(14,33%)
Anna Dankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
26
(8,28%)
Marzanna Wołowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
23
(7,32%)
Okręg 4
Sołectwa: Gogołów, Jagodnik, Miłochów
Pokaż więcej
Teresa Zofia Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
231
(63,64%)
Monika Maria Burdka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(36,36%)
Okręg 5
Sołectwa: Boleścin, Krzczonów
Pokaż więcej
Daniel Piotr Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
313
(74,88%)
Monika Marta Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(25,12%)
Okręg 6
Sołectwa: Grodziszcze, Krzyżowa, Wieruszów
Pokaż więcej
Agnieszka Karwala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
238
(41,03%)
Andrzej Magnuszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(4,83%)
Łukasz Świeczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
267
(46,03%)
Agnieszka Beata Wolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
47
(8,10%)
Okręg 7
Sołectwa: Bojanice, Jakubów, Makowice, Opoczka
Pokaż więcej
Arkadiusz Janusz Piaseczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
255
(57,17%)
Ryszard Rzepka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(13,90%)
Janina Franciszka Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
93
(20,85%)
Mariusz Tadeusz Kropidłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
36
(8,07%)
Okręg 8
Sołectwa: Lutomia Dolna, Lutomia Mała, Stachowice, Stachowiczki
Pokaż więcej
Lucyna Anna Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
238
(52,42%)
Patryk Walatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
171
(37,67%)
Stanisław Michał Pieloch
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
45
(9,91%)
Okręg 9
Sołectwo: Lutomia Górna
Pokaż więcej
Piotr Błaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
134
(32,68%)
Andrzej Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
107
(26,10%)
Piotr Jarosław Okoniewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
149
(36,34%)
Antoni Wiesław Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
20
(4,88%)
Okręg 10
Sołectwa: Burkatów, Bystrzyca Dolna
Pokaż więcej
Bronisław Dratwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
341
(53,62%)
Leszek Marian Szubart
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(30,82%)
Ewa Katarzyna Ogrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
99
(15,57%)
Okręg 11
Sołectwa: Bystrzyca Górna, Lubachów, Modliszów
Pokaż więcej
Beata Anna Szyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
357
(67,23%)
Ewelina Ewa Książek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(22,60%)
Wiktor Szpilko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
54
(10,17%)
Okręg 12
Sołectwo: Witoszów Dolny
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Wicher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
268
(46,77%)
Bartłomiej Grzegorz Chudziński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
163
(28,45%)
Konrad Krzysztof Werner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA WERNERA
142
(24,78%)
Okręg 13
Sołectwa: Komorów, Pogorzała, Witoszów Górny
Pokaż więcej
Tadeusz Sobiesław Żuberek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
354
(75,16%)
Karol Tadeusz Sakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(14,23%)
Patrycja Frycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ŚWIECZKO
50
(10,62%)
Okręg 14
Sołectwo: Mokrzeszów
Pokaż więcej
Mariola Moś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
33
(7,25%)
Krzysztof Kazimierz Saliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(32,97%)
Szymon Stanisław Gumny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMON GUMNY
65
(14,29%)
Paweł Dziurdzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZMIENIMY MOKRZESZÓW
207
(45,49%)
Okręg 15
Sołectwo: Słotwina
Pokaż więcej
Eligiusz Edward Janasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MAZUREK WSPÓLNA GMINA
325
(70,81%)
Janusz Robert Pater
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
76
(16,56%)
Mieczysław Karol Gerus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA NATANKA
58
(12,64%)