Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Lubniewice, Gmina Sulęcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
-
4
Zbigniew Florczak
113
(1,56%)
-
2
Jolanta Elżbieta Płonka
245
(3,39%)
-
1
Tomasz Grzegorz Prozorowicz
472
(6,53%)
-
3
Dawid Wygiera
361
(5,00%)
-
5
Bogdan Jan Furtak
77
(1,07%)
-
6
Agnieszka Polechajło
86
(1,19%)
-
7
Grzegorz Wdowiak
90
(1,25%)
-
8
Izabela Dembińska
139
(1,92%)
-
9
Adam Ferendz
45
(0,62%)
-
10
Bogumiła Teresa Kołodzińska
95
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Stanisława Makowska
21
(0,29%)
-
5
Andrzej Szczepan Skarbek
151
(2,09%)
-
2
Barbara Magdalena Melanowicz
147
(2,03%)
-
7
Andrzej Sroka
74
(1,02%)
-
4
Małgorzata Rogowska
56
(0,78%)
-
1
Agnieszka Bożena Sławiak
503
(6,96%)
-
3
Henryk Stanisław Sarbicki
70
(0,97%)
-
6
Stefania Stanisława Tomczak
53
(0,73%)
-
10
Monika Kołodenna
114
(1,58%)
-
9
Adam Krzysztof Mickiewicz
31
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
3
Bożena Teresa Dudarz
376
(5,20%)
-
6
Jerzy Andrzej Wróżek
167
(2,31%)
-
8
Agnieszka Monika Szmytkowska
50
(0,69%)
-
7
Anna Stańczyk
54
(0,75%)
-
5
Jan Lach
214
(2,96%)
-
4
Andrzej Stefan Żelechowski
268
(3,71%)
-
1
Tomasz Jaskuła
617
(8,54%)
-
2
Michał Deptuch
166
(2,30%)
-
9
Izabela Hutyra
93
(1,29%)
-
10
Sławomir Tadeusz Słonik
485
(6,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Henryk Pietruszka
69
(0,96%)
-
8
Anna Barbara Pastusiak
68
(0,94%)
-
9
Grzegorz Henryk Lewicki
181
(2,51%)
-
1
Gabriela Marianna Trzpis
230
(3,18%)
-
2
Agnieszka Popis
221
(3,06%)
-
5
Żaneta Murmyło
273
(3,78%)
-
4
Grzegorz Miglujewicz
87
(1,20%)
-
3
Artur Wojciech Krysik
151
(2,09%)
-
6
Ryszard Kosmala
136
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ
-
7
Alina Tremba
9
(0,12%)
-
3
Dariusz Waldemar Kurek
58
(0,80%)
-
2
Edward Woźniak
38
(0,53%)
-
8
Stanisław Czak
34
(0,47%)
-
9
Krystyna Filipowicz
11
(0,15%)
-
6
Anna Katarzyna Krawiec
48
(0,66%)
-
1
Bronisław Piotr Zaborowski
77
(1,07%)
-
5
Agnieszka Katarzyna Stefanowicz
30
(0,42%)
-
4
Zbigniew Ferendz
11
(0,15%)
-
10
Janusz Antoni Momot
59
(0,82%)
Okręg 2
Gmina Krzeszyce, Gmina Słońsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
-
1
Czesław Symeryak
316
(8,01%)
-
2
Piotr Jerzy Lech
227
(5,76%)
-
4
Sylwia Justyna Łyczkowska
160
(4,06%)
-
5
Stanisława Nawrot
131
(3,32%)
-
3
Wioleta Helena Raczkowska-Gołębska
124
(3,14%)
-
6
Tadeusz Wiktor Dąbroś
300
(7,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Władysława Olszewska
57
(1,45%)
-
1
Bronisław Krych
193
(4,89%)
-
3
Henryk Kosmowski
19
(0,48%)
-
5
Anna Towarnicka
47
(1,19%)
-
6
Łucjan Skorupski
26
(0,66%)
-
2
Eliza Banasik
98
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
1
Artur Wysokiński
406
(10,29%)
-
6
Lucyna Poznańska
101
(2,56%)
-
5
Joanna Żurańska
174
(4,41%)
-
2
Jan Henryk Soliński
451
(11,44%)
-
4
Urszula Krystyna Liczner
56
(1,42%)
-
3
Wojciech Jan Lewicki
364
(9,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Elżbieta Dominiczak
51
(1,29%)
-
1
Krzysztof Stanisław Sobieraj
306
(7,76%)
-
3
Jerzy Tomaszewski
60
(1,52%)
-
4
Józef Stanisław Kazieczko
116
(2,94%)
-
6
Aleksandra Helena Nadbrzeżna
46
(1,17%)
-
5
Patrycja Ilnicka
53
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ
-
1
Cezary Łukasz Nowak
48
(1,22%)
-
2
Edyta Ewa Ustrzycka
6
(0,15%)
-
3
Piotr Paweł Szulborski
8
(0,20%)
Okręg 3
Gmina Torzym
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM POWIATU SULĘCIŃSKIEGO
-
5
Mirosław Jan Baranowski
182
(7,48%)
-
1
Adam Basiński
312
(12,83%)
-
2
Andrzej Kuchnio
330
(13,57%)
-
4
Stanisława Maria Tomaszewska
206
(8,47%)
-
3
Maria Stanisława Warwas
55
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Bożena Maria Sławiak
119
(4,89%)
-
2
Czesław Marczak
52
(2,14%)
-
3
Justyna Wioleta Dojasz
31
(1,27%)
-
5
Barbara Małgorzata Zaręba
29
(1,19%)
-
4
Krzysztof Pospieszny
83
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN
-
1
Ilona Dorota Wojciechowska
291
(11,97%)
-
4
Dorota Niwald
99
(4,07%)
-
5
Izabela Ryszarda Bryk-Jaśkowiec
14
(0,58%)
-
2
Dominik Aleksander Kryk
75
(3,08%)
-
3
Dawid Władysław Idaszewski
59
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Pawlus
279
(11,47%)
-
5
Alojzy Bogdanowicz
16
(0,66%)
-
2
Renata Zofia Malinowska
54
(2,22%)
-
4
Magdalena Dziadas
17
(0,70%)
-
3
Robert Jacek Olejarz
49
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ ZIEMI SULĘCIŃSKIEJ
-
1
Mariusz Piotr Gawroński
34
(1,40%)
-
2
Andrzej Bugała
27
(1,11%)
-
3
Sławomir Jurkiewicz
13
(0,53%)
-
4
Kalina Weronika Gawrońska
4
(0,16%)
-
5
Sandra Weronika Maciejewska
2
(0,08%)