Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Dębie
Pokaż więcej
Jakub Józef Deska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
61
(35,67%)
Damian Włodzimierz Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
9
(5,26%)
Mariusz Stanisław Ciupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
73
(42,69%)
Marek Maciej Klekotka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(16,37%)
Okręg 2
Sołectwa: Florianów, Zbory ul.: Nadrzeczna, Spokojna
Pokaż więcej
Gabriel Stanisław Badura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
56
(32,18%)
Anna Elżbieta Wilczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
11
(6,32%)
Katarzyna Anna Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
36
(20,69%)
Wioletta Pierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
51
(29,31%)
Anna Solnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
20
(11,49%)
Okręg 3
Sołectwa: Dąbrówka, Popów ul.: Strażacka, PCK, Reymonta, Rzeczna, Harcerska oraz Popów Strębce ul. Rzeczna, Harcerska
Pokaż więcej
Agnieszka Szymoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
48
(21,05%)
Łukasz Tasarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
81
(35,53%)
Sławomir Witold Owczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(8,77%)
Marcin Wojciech Mach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
41
(17,98%)
Sylwia Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
24
(10,53%)
Robert Pąklak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
14
(6,14%)
Okręg 4
Sołectwo Popów ul.: Długosza, Ogrodowa, Osiedlowa, Pajęczańska, Szlachecka, Wieluńska, Św. Jana Pawła II, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
Janusz Marian Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
102
(39,84%)
Krzysztof Lizurej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
52
(20,31%)
Robert Mirosław Pupar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
55
(21,48%)
Barbara Monika Dłubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
37
(14,45%)
Patryk Krzysztof Wers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
10
(3,91%)
Okręg 5
Sołectwo Rębielice Królewskie ul.: Cmentarna, Główna, Nadrzeczna, Sabaty, Szkolna, Szkolna, Św. Rocha
Pokaż więcej
Adam Radek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
42
(17,07%)
Marianna Tasarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
29
(11,79%)
Ilona Maria Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KASPRZAKA
66
(26,83%)
Mirosław Czesław Przygoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
62
(25,20%)
Łukasz Adrian Leśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
35
(14,23%)
Joanna Płuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
12
(4,88%)
Okręg 6
Sołectwo Rębielice Królewskie ul.: Częstochowska, Górnik, Królewska, Opatowska, Św. Wojciecha
Pokaż więcej
Renata Ilona Grzelińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
24
(12,00%)
Jerzy Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KASPRZAKA
79
(39,50%)
Małgorzata Agnieszka Nicer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
36
(18,00%)
Małgorzata Furgalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
34
(17,00%)
Jadwiga Barbara Kopacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
27
(13,50%)
Okręg 7
Sołectwo Brzózki
Pokaż więcej
Beata Ewa Praszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
48
(47,06%)
Łukasz Stefan Gorgoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
35
(34,31%)
Michał Stanisław Wrześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
19
(18,63%)
Okręg 8
Sołectwa: Nowa Wieś, Kule
Pokaż więcej
Michał Artur Kostyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
35
(21,60%)
Włodzimierz Roch Wojtyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
76
(46,91%)
Aneta Matyszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
10
(6,17%)
Jan Bździon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
34
(20,99%)
Bartłomiej Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
7
(4,32%)
Okręg 9
Sołectwo Wąsosz Górny ul.: Kalwaryjska, Nadrzeczna, Niepodległości, Powstańców, Rynek, Witosa, Zamojskiego
Pokaż więcej
Henryk Wróż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
142
(68,27%)
Mariusz Paweł Komorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
66
(31,73%)
Okręg 10
Sołectwa: Annolesie (Annolesie+Marianów), Wąsosz Dolny ul.: Kościuszki, Traugutta
Pokaż więcej
Katarzyna Płonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
21
(9,13%)
Piotr Tadeusz Targoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(46,52%)
Tomasz Jacek Strugacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
24
(10,43%)
Aleksy Mandat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
55
(23,91%)
Dominika Biernacka-Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
23
(10,00%)
Okręg 11
Sołectwa : Dąbrowa (Dąbrowa+ Smolarze+Wrzosy), Więcki ul.: Akacjowa, Kolejowa, Topolowa
Pokaż więcej
Waldemar Randak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
40
(20,41%)
Jolanta Teresa Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
45
(22,96%)
Małgorzata Iwona Randak-Jezierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
38
(19,39%)
Kazimierz Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
72
(36,73%)
Dawid Andrzej Mrugacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
1
(0,51%)
Okręg 12
Sołectwa: Płaczki (Płaczki+Antonie+ Lelity), Więcki ul.: Długa, Krótka, Polna, Słoneczna, Szkolna
Pokaż więcej
Tomasz Marian Zjawiony
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
26
(11,21%)
Justyna Zdzisława Łyżniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
53
(22,84%)
Robert Zygmunt Zagrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
52
(22,41%)
Nikodem Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
42
(18,10%)
Ewa Szlachcic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
34
(14,66%)
Ewa Barbara Ptak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(10,78%)
Okręg 13
Sołectwo Kamieńszczyzna ul.: Królewska, Krótka, Leśna, Lipowa, Nadrzeczna, Polna
Pokaż więcej
Edyta Beata Biskup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
21
(16,80%)
Andrzej Henryk Sołtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KASPRZAKA
68
(54,40%)
Józef Macherzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
36
(28,80%)
Okręg 14
Sołectwo Zawady ul.: Makuszyńskiego, Szkolna
Pokaż więcej
Piotr Węzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
27
(10,23%)
Katarzyna Anna Hamara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
36
(13,64%)
Edmund Borecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
97
(36,74%)
Kazimierz Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
45
(17,05%)
Stanisław Swatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
59
(22,35%)
Okręg 15
Sołectwo Zawady ul.: Boczna, Czereśniowa, Częstochowska, Dworcowa, Gwiezdna, Jasna, Kolejowa, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Nadrzeczna, Piwna, Pogodna, Południowa, Rolnicza, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Turystyczna, Wczasowa, Wesoła, Wypoczynkowa, Zawadzka
Pokaż więcej
Paweł Jan Zatoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA POPÓW
96
(41,92%)
Piotr Paweł Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POPÓW
68
(29,69%)
Marcin Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA W GMINIE POPÓW
46
(20,09%)
Michał Tasarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA MŁODYCH-DARIUSZ ZYCH"
19
(8,30%)