Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bulwar Nadmorski, Kaszubska, Wiejska 24 - 37, Stefana Żeromskiego 8, 12, 14, 16, 21, 24 AB
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Waldemar Wawrzyniec Sojecki
39
(41,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edward Koreńczuk
20
(21,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Izabela Krystyna Korany
16
(17,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Urszula Irena Denisiuk
19
(20,21%)
Okręg 2
Wiejska 38 - 75, Żeglarska, Stefana Żeromskiego 15, 17
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Krzysztof Pszeniczny
77
(62,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Stanisław Schmidt
15
(12,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Grażyna Maria Panasewicz
32
(25,81%)
Okręg 3
Maszopów, Wiejska 76 – 130
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Sylwia Ewa Budzisz
62
(52,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Pozorski
19
(16,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Zbigniew Kazimierz Sługocki
37
(31,36%)
Okręg 4
Bałtycka, Kuracyjna, Wiejska 131 – 143
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Wioleta Scheibe
34
(45,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Andrzej Jan Dzikowski
41
(54,67%)
Okręg 5
Admirała Steyera 14 - 40, Leśna 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11 BC, 13, 14, 16, Sosnowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Krystyna Maria Kosno
81
(60,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Bożena Turzyńska
53
(39,55%)
Okręg 6
Leśna 6, 8 A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Grzegorz Nowakowski
42
(54,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Julia Jadwiga Borucka
4
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Katarzyna Fiedorczyk
31
(40,26%)
Okręg 7
Leśna 7, 8 B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Wojciech Piktel
25
(33,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Marek Przybylski
8
(10,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Arnold Janusz Antkowski
41
(55,41%)
Okręg 8
Leśna 10, 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Renata Panek
48
(50,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Jakub Kohnke
18
(18,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Judyta Monika Tubinis
3
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
-
0
Jan Krzysztof Boszke
9
(9,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Karolina Elżbieta Myślisz-Bubienko
17
(17,89%)
Okręg 9
Boczna, Bursztynowa, Dworcowa, Helska, Kapitańska 5, 7, 8, 9, 10, Komandorska, Obrońców Helu 1, Rybacka, Sztormowa, Wydmowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Grażyna Antonina Janiak
58
(47,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Ewa Formella
28
(22,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Jadwiga Borucka
16
(13,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Tomasz Pieszak
21
(17,07%)
Okręg 10
Obrońców Helu 2 - 13 AB
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Marek Andrzej Chroń
72
(77,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Głowacka
9
(9,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Andrzej Piotr Kochalski
12
(12,90%)
Okręg 11
Admirała Steyera 4 CD, Kapitańska 1, 2, 3, 4, 6, Kmdr. Zbigniewa Przybyszewskiego, Obrońców Helu 13 C
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Józef Salski
70
(60,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jacek Zygmunt Olszewski
15
(13,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Mira Urbaniak
30
(26,09%)
Okręg 12
Admirała Steyera 4 AB, 6, 8, 10 D
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Bogdan Zbigniew Żuławski
47
(41,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Pozorska
5
(4,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
-
0
Piotr Jerzy Perz
27
(24,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Barbara Pieszak
33
(29,46%)
Okręg 13
Admirała Steyera 10 ABC, 12, Stefana Żeromskiego 2 BCD
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Dawid Ryszard Lewandowski
48
(42,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Hubert Aleksander Balcerek
11
(9,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Ewa Helena Wójcik
54
(47,79%)
Okręg 14
Księdza Hieronima Grzeni, Szkolna, Wuja Klemensa, Stefana Żeromskiego 2 A, 4, 5, 6
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Krzysztof Sachetti
38
(37,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Jan Łazur
63
(62,38%)
Okręg 15
Lipowa, Morska, Plażowa, Portowa, Sikorskiego, Wiejska 2 - 23
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WĄDOŁOWSKIEGO KOCHAMY HEL
-
0
Maria Magdalena Pełechaty
59
(42,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Jacek Konkel
17
(12,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Danuta Michniewicz-Borkowska
10
(7,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA HELU
-
0
Barbara Anna Englisch
52
(37,68%)