Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kazimierza Wielka-ulice: Agrestowa, Armii Krajowej, Cicha, Gruszkowa, Harcerska, Jabłonowska, ks. płk. Tadeusza Juliana Jachimowskiego, Koszycka, Krakowska, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Murarska, Okrężna, Polna, Henryka Sienkiewicza, Stolarska, Wiśniowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Klimczyk
225
(39,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Stanisław Wojtasik
82
(14,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Robert Andrzej Szaleniec
107
(18,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Wojtasik
161
(28,00%)
Okręg 2
Kazimierza Wielka – ulice: Bartosza Głowackiego, Kolejowa, Konstytucji 3 Maja, Łabądź, 1 Maja, Niecała, Nowa Wieś, Aleja Parkowa, Józefa Piłsudskiego, Wesoła, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Roman Zwolański
213
(42,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Piotr Wendel
69
(13,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Jarosław Szastak
94
(18,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Edward Dzikowski
124
(24,80%)
Okręg 3
Kazimierza Wielka – ulice: Władysława Broniewskiego, Budzyńska, Przemysłowa, Szkolna od numeru 1 do końca numery nieparzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Ochenduszka
94
(22,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Stanisław Tulita
84
(19,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Wacław Marian Piwudzki
149
(34,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Piotr Jarkiewicz
99
(23,24%)
Okręg 4
Kazimierza Wielka – ulice: Partyzantów od numeru 2 do końca numery parzyste, Mikołaja Reja.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Beata Wójcik
128
(28,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Jarosław Kazimierz Włodarczyk
72
(15,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Błażej Matera
168
(36,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Lidia Stępień
87
(19,12%)
Okręg 5
Kazimierza Wielka – ulice: Słoneczna, Jana Pawła II, ks. Stanisława Sikorskiego, Tadeusza Kościuszki, Partyzantów od numeru 3 do końca numery nieparzyste, Szkolna od numeru 2 do końca numery parzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Damian Wieczorek
101
(25,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mirosław Tadeusz Porada
31
(7,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Krzysztof Marek Zuziak
55
(13,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Marek Jan Szmuc
122
(30,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Józef Topór
95
(23,51%)
Okręg 6
Sołectwa: Jakuszowice, Kazimierza Mała, Wojciechów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Pietrzyk
38
(8,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Jacek Koziński
109
(24,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Sebastian Stanisław Dziula
147
(33,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Nawrot
146
(33,18%)
Okręg 7
Sołectwa: Donosy, Odonów, Słonowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Drabik
150
(27,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Jerzy Koziara
162
(29,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Ryszard Adam Czapla
98
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Klaudia Weronika Pompa
137
(25,05%)
Okręg 8
Sołectwa: Cudzynowice, Hołdowiec, Kamyszów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wacław Kazimierz Ptak
136
(23,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jarosław Piotr Ściupidro
40
(6,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Paweł Robert Kwiecień
46
(8,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Jacek Jan Słabosz
156
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Latos
194
(33,92%)
Okręg 9
Sołectwa: Broniszów, Gabułtów, Zagórzyce, Zięblice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA MAŁKA
-
18
Lucjan Andrzej Małek
223
(41,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Adam Rusiecki
118
(21,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Stanisław Trojanowski
198
(36,73%)
Okręg 10
Sołectwa: Cło, Stradlice, Podolany, Wymysłów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Stanisław Ziętek
126
(37,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Paulina Agnieszka Dragan
14
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Rafał Cerazy
65
(19,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Michalec
129
(38,62%)
Okręg 11
Sołectwa: Donatkowice, Gorzków, Łyczaków, Nagórzanki, Plechówka, Plechów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Kurek
49
(13,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Ewa Agnieszka Maj
43
(11,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Radosław Marek Cała
107
(28,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Wątek
174
(46,65%)
Okręg 12
Sołectwa: Dalechowice, Krzyszkowice, Wojsławice, Zysławice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Rafał Maj
48
(12,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Wojciech Stalmach
90
(22,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Nowak
254
(64,80%)
Okręg 13
Sołectwa: Chruszczyna Mała, Chruszczyna Wielka, Łękawa, Paśmiechy, Wielgus.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Mirosław Nawrot
33
(7,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Dawid Krzysztof Buczek
16
(3,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Jacek Jan Skopowski
199
(44,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STĘPIEŃ
-
19
Robert Stępień
89
(19,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogumił Janusz Libura
112
(24,94%)
Okręg 14
Sołectwa: Boronice, Góry Sieradzkie, Lekszyce, Marcinkowice, Sieradzice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Bogumił Kasiak
102
(30,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Marek Sebastian Nowak
24
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Stanisław Waldemar Puchała
115
(33,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Robert Burgiel
98
(28,91%)
Okręg 15
Sołectwa: Głuchów, Gunów-Kolonia, Skorczów, Gunów-Wilków, Kamieńczyce.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Adam Kilian
130
(27,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
16
Janusz Boryka
72
(15,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
17
Barbara Kazimiera Kozińska
105
(22,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Piotr Nawrot
170
(35,64%)