Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWA: BIAŁOWIEŻA, BOBY, CHMIELEWO, GŁODOWO, GNOJNO, GRABÓWIEC, GROMIN, JEŻEWO, KACICE, KLESZEWO, KOKOSZKA, LIPA, LIPNIKI NOWE, LIPNIKI STARE, MOSZYN, OLSZAK, PAWŁÓWEK, PŁOCOCHOWO, PONIKIEW, PRZEMIAROWO, SZYGÓWEK, TRZCINIEC, ZAKRĘT. PUŁTUSK-ULICE: AKACJOWA, ALEKSANDRA GAJKOWICZA, ALEKSANDRA KONOPKI, ANDRZEJA BATOREGO, ANDRZEJA MADALIŃSKIEGO, ANDRZEJA NOSKOWSKIEGO, ANTONIEGO SIKORSKIEGO, BARTODZIEJSKA, BRZOZOWA, BUKOWA, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CHABROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, ERAZMA CIOŁKA, GRABOWA, GRANICZNA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAKUBA WUJKA, JANA TARNOWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JAŚMINOWA, JERZEGO OSSOLIŃSKIEGO, JÓZEFA HORNOWSKIEGO, KASZTANOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KRYSZTAŁOWA, LEONA BUTRYMOWICZA, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LETNISKOWA, LIPOWA, ŁABĘDZIA, ŁĄKOWA, MACIEJA KAZIMIERZA SARBIEWSKIEGO, MAKOWA, MALINOWA, MODRZEWIOWA, NADNARWIAŃSKA, PAWŁA GIŻYCKIEGO, PIASKOWA, PIOTRA KOCZARY, POLNA, POPŁAWSKA, POZIOMKOWA, SOSNOWA, SPACEROWA, STANISŁAWA SULEJA, SZYMONA KUPISA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI, TARTACZNA, TEOFILA KWIATKOWSKIEGO, TRACZY, TULIPANOWA, USTRONNA, UZDROWISKOWA, WĄSKA, WESOŁA, WĘDKARSKA, WIKLINOWA, WRZOSOWA, WYSZKOWSKA, ZALEWOWA, ŻABIA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Cezary Kordowski
133
(3,58%)
-
1
Michał Kisiel
658
(17,73%)
-
4
Henryk Edward Łaszczych
182
(4,90%)
-
5
Iwona Bożena Stępniewska
53
(1,43%)
-
3
Agnieszka Zaleska
98
(2,64%)
-
7
Ewa Ewelina Ochtabińska
109
(2,94%)
-
2
Franciszek Remigiusz Piórek
494
(13,31%)
-
6
Danuta Tyszkiewicz
66
(1,78%)
-
8
Elżbieta Maria Jaskulska
44
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Artur Tomasz Miler
122
(3,29%)
-
3
Danuta Eleonora Słończewska
30
(0,81%)
-
6
Rafał Mróz
47
(1,27%)
-
5
Magdalena Joanna Jaskulska
41
(1,10%)
-
9
Jarosław Grzegorz Sarnacki
17
(0,46%)
-
4
Ewa Joanna Błaszczyk
16
(0,43%)
-
2
Andrzej Matusiak
16
(0,43%)
-
8
Jolanta Warda
6
(0,16%)
-
7
Tobiasz Sieńkowski
82
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Paulina Dąbkowska
139
(3,74%)
-
2
Paulina Borek
63
(1,70%)
-
8
Hanna Wysocka
70
(1,89%)
-
6
Agnieszka Jusińska
48
(1,29%)
-
4
Andrzej Marek Mitkowski
182
(4,90%)
-
9
Mateusz Jacek Kowalewski
25
(0,67%)
-
7
Jan Górzyński
35
(0,94%)
-
3
Ryszard Rutkowski
223
(6,01%)
-
1
Andrzej Wydra
478
(12,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Kamil Gołębiewski
11
(0,30%)
-
5
Katarzyna Elżbieta Kamińska
6
(0,16%)
-
2
Czesława Waśkowska
6
(0,16%)
-
7
Michał Żuk
16
(0,43%)
-
1
Henryk Krzysztof Krasucki
165
(4,45%)
-
3
Adam Dorobiński
21
(0,57%)
-
4
Alicja Andrzejewska
10
(0,27%)
Okręg 2
PUŁTUSK-ULICE: 11 LISTOPADA, 13 PUŁKU PIECHOTY, 17 SIERPNIA BEZ NR 60, 17 STYCZNIA, 3 MAJA, ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, ALEJA MARSZAŁKA EDWARDA RYDZA ŚMIGŁEGO, ALEJA POLONII, ALEJA SOLIDARNOŚCI, ALEJA TYSIĄCLECIA NUMERY PARZYSTE DO NR 12 I NUMERY NIEPARZYSTE DO NR 33, ALEJA WIKTORA GOMULICKIEGO, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARMII KRAJOWEJ, BALTAZARA, BENEDYKTYŃSKA, BIAŁOWIEJSKA, BOGDANA TEODORA JAŃSKIEGO, BURMISTRZA STANISŁAWA ŚNIEGOCKIEGO, DWORKOWA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. TADEUSZA KUTRZEBY, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. ZYGMUNTA BOHUSZA – SZYSZKO, GLINKI, GÓRNA DRÓŻKA, HARCERSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KOMBATANTÓW, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, KONSERWATORSKA, KOTLARSKA, ŁĄCZNA, MAJORA JANA KAZIMIERZA MAZURA, MARII KONOPNICKIEJ, MŁODZIEŻOWA, NEW BRITAIN, PIOTRA SKARGI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PODCHORĄŻYCH, PODZAMCZE, PPŁK. ALOJZEGO NOWAKA, PRZEMIAROWSKA, RAFAŁA KRAJEWSKIEGO, RYBITEW, RYNEK, STANISŁAWA STASZICA, STRZELECKA, SZKOLNA, ŚWIĘTOJAŃSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TEOFILA LENARTOWICZA, WINCENTEGO POLA, WŁADYSŁAWA SYROKOMLI, WSPÓLNA, ZIELONA DRÓŻKA, ŻWIRKI I WIGURY.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tadeusz Wiesław Ochtabiński
109
(2,89%)
-
2
Sławomir Krysiak
333
(8,84%)
-
1
Bogdan Pieńkos
197
(5,23%)
-
3
Małgorzata Archacka
173
(4,59%)
-
5
Adam Maicki
213
(5,66%)
-
6
Anna Natasza Ignatowicz
27
(0,72%)
-
9
Kamil Marek Grabowski
157
(4,17%)
-
7
Izabela Anna Końska
96
(2,55%)
-
8
Katarzyna Michałowska
46
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Adam Knochowski
97
(2,58%)
-
2
Robert Stańkowski
91
(2,42%)
-
3
Grażyna Własiuk
7
(0,19%)
-
6
Lidia Anna Sobieraj
58
(1,54%)
-
5
Krzysztof Hejne
83
(2,20%)
-
4
Cezary Kownacki
53
(1,41%)
-
9
Hanna Socharska
30
(0,80%)
-
8
Wiesława Teresa Szczypińska
13
(0,35%)
-
7
Lucjan Stanisław Buczyłko
39
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO
-
3
Anna Maria Kaczuk
19
(0,50%)
-
2
Marzena Rudnicka
31
(0,82%)
-
4
Mateusz Królak
12
(0,32%)
-
5
Bartłomiej Kacper Cendrowski
8
(0,21%)
-
6
Hanna Anna Karasek
6
(0,16%)
-
7
Jan Ernest Walwoda
3
(0,08%)
-
1
Adam Andrzej Bryl
50
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Gregorczyk
446
(11,84%)
-
2
Adam Prewęcki
353
(9,37%)
-
3
Konrad Kłosiński
36
(0,96%)
-
5
Halina Gryc
56
(1,49%)
-
4
Mirosław Szmeja
215
(5,71%)
-
6
Dorota Orłowska
49
(1,30%)
-
7
Anna Iwona Turadek-Korytkowska
29
(0,77%)
-
8
Joanna Piecychna
66
(1,75%)
-
9
Robert Euzebiusz Dynak
35
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Robert Jan Sobieraj
14
(0,37%)
-
6
Krystyna Jolanta Pawłowska
4
(0,11%)
-
5
Janina Halina Chockuba
15
(0,40%)
-
7
Elżbieta Wiesława Wiśniewska
12
(0,32%)
-
8
Józef Krzykowski
29
(0,77%)
-
3
Dariusz Smoliński
25
(0,66%)
-
1
Roman Dukalski
84
(2,23%)
-
2
Beata Joanna Kowalska
347
(9,21%)
Okręg 3
PUŁTUSK-ULICE: 17 SIERPNIA NR 60, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA TYSIĄCECIA NR 35, 37 I OD 14 DO KOŃCA NUMERY PARZYSTE, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BRZOSKWINIOWA, CZEREŚNIOWA, FLISACKA, GÓRNA, HORESZKI, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, JACKA SOPLICY, JANA PAWŁA II, JEŻYNOWA, KOLEJOWA, KOSYNIERÓW, KS. IGNACEGO SKORUPKI, KS. STEFANA ZIELONKI, KUBUSIA PUCHATKA, MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE, NA SKARPIE, NADWODNA, NASIELSKA, NOWY RYNEK, OGRODOWA, PANA TADEUSZA, PANNY MARII, PLAC TEATRALNY, POD WRÓBLEM, PODKOMORZEGO, PRZECHODNIA, REFORMACKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SŁONECZNA, SOLNA, SPORTOWA, STARE MIASTO, SUKIENNICZA, TELIMENY, WARSZAWSKA, WIDOK, WINOGRONOWA, WIŚNIOWA, ZAKOLEJOWA, ZAUŁEK, ZOSI, ŻEGLARSKA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Stanisław Zaremba
247
(7,56%)
-
1
Ireneusz Purgacz
233
(7,13%)
-
3
Renata Ewa Waloch
130
(3,98%)
-
2
Mariusz Osica
356
(10,89%)
-
5
Anna Pieńkowska
77
(2,36%)
-
9
Mariusz Osiński
61
(1,87%)
-
7
Wanda Jadwiga Koniecka-Pieńkos
73
(2,23%)
-
6
Michał Sebastian Górecki
142
(4,35%)
-
8
Żaneta Kinga Hermanowska
57
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Łukasz Skarżyński
349
(10,68%)
-
2
Sławomir Konrad Latek
56
(1,71%)
-
7
Emilia Piskorz
29
(0,89%)
-
3
Anna Drozdowska
18
(0,55%)
-
6
Wiesława Grażyna Belczyńska
14
(0,43%)
-
5
Mirosław Przybysz
43
(1,32%)
-
9
Piotr Socharski
46
(1,41%)
-
4
Adrian Ausfeld
15
(0,46%)
-
8
Nina Natalia Romanowska
4
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO
-
1
Ryszard Feliks Befinger
121
(3,70%)
-
5
Dorota Górniak
10
(0,31%)
-
2
Wojciech Andrzej Dąbrowski
39
(1,19%)
-
3
Małgorzata Paratowska
62
(1,90%)
-
7
Agnieszka Zofia Górecka
5
(0,15%)
-
4
Paweł Grabowski
9
(0,28%)
-
6
Beata Garbowska
12
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Bolesław Kwiatkowski
111
(3,40%)
-
7
Bogusława Karpik
31
(0,95%)
-
6
Anna Emilia Kmiołek-Gizara
31
(0,95%)
-
8
Elżbieta Sadowska
53
(1,62%)
-
9
Waldemar Lech Wojtaszek
66
(2,02%)
-
5
Bogdan Ireneusz Mossakowski
65
(1,99%)
-
1
Anna Danuta Frejlich
261
(7,99%)
-
4
Małgorzata Śliwińska
58
(1,77%)
-
2
Adam Nalewajk
116
(3,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Beata Przybyłowska
30
(0,92%)
-
3
Karolina Monika Grabowska
34
(1,04%)
-
4
Mirosław Słomkowski
12
(0,37%)
-
2
Elżbieta Teresa Walczak
20
(0,61%)
-
5
Marek Żuk
13
(0,40%)
-
8
Ewelina Katarzyna Sobieraj
8
(0,24%)
-
9
Radosław Pomaski
21
(0,64%)
-
1
Andrzej Gurgielewicz
117
(3,58%)
-
7
Jadwiga Marianna Kinowska
13
(0,40%)