Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Pińczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
8
Robert Marek Szwajcowski
160
(1,73%)
-
1
Andrzej Głogowiec
895
(9,66%)
-
2
Mirosław Paweł Madej
227
(2,45%)
-
4
Marcin Józef Biesaga
221
(2,39%)
-
3
Iwona Kinga Senderowska
243
(2,62%)
-
6
Halina Teresa Gębka
94
(1,01%)
-
9
Wojciech Józef Kasprzyk
143
(1,54%)
-
7
Izabela Małgorzata Oszmiana
94
(1,01%)
-
10
Hanna Magdalena Mitka-Marszalik
249
(2,69%)
-
5
Marcin Mariusz Wojniak
388
(4,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Janusz Głombiński
63
(0,68%)
-
2
Grażyna Maria Szych
81
(0,87%)
-
1
Roman Marian Szczygieł
173
(1,87%)
-
6
Dariusz Mateusz Adamiec
12
(0,13%)
-
5
Marian Marek Bisikiewicz
23
(0,25%)
-
8
Anna Beata Dostał
9
(0,10%)
-
7
Paulina Joanna Kłap
27
(0,29%)
-
4
Elżbieta Ewa Żuber
26
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Irena Moskwa
140
(1,51%)
-
5
Stanisław Zygmunt Gałuszczyński
133
(1,44%)
-
10
Grażyna Jolanta Zachariasz
109
(1,18%)
-
9
Grażyna Danuta Janik
111
(1,20%)
-
1
Ryszard Andrzej Barna
617
(6,66%)
-
2
Iwona Edyta Chlewicka
124
(1,34%)
-
4
Jadwiga Makuch
96
(1,04%)
-
6
Stefan Józef Rutkowski
109
(1,18%)
-
7
Mariusz Stanisław Sarna
90
(0,97%)
-
8
Mariusz Henryk Słupik
123
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Adam Koniusz
1 566
(16,90%)
-
2
Jan Bębenek
247
(2,67%)
-
4
Szczepan Stefan Bujny
85
(0,92%)
-
9
Agnieszka Ludmiła Tyniec
65
(0,70%)
-
7
Renata Maria Lenczowska
39
(0,42%)
-
6
Władysław Bobrowski
23
(0,25%)
-
5
Jerzy Bernat
75
(0,81%)
-
3
Zdzisława Maria Borecka - Powałek
84
(0,91%)
-
10
Józef Krzysztof Mazur
77
(0,83%)
-
8
Wioleta Beata Zięba
78
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
-
5
Adam Chmielarz
20
(0,22%)
-
2
Aneta Paździor
19
(0,21%)
-
1
Marzanna Zofia Czerwiec
58
(0,63%)
-
3
Stanisław Piotr Mącznik
23
(0,25%)
-
6
Aldona Marta Wojciechowska
14
(0,15%)
-
4
Mariusz Świt
19
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
2
Jacek Paweł Kapałka
312
(3,37%)
-
4
Mariola Izabella Domagała
153
(1,65%)
-
5
Sebastian Albert Opoka
24
(0,26%)
-
8
Jan Stanisław Napora
15
(0,16%)
-
9
Łukasz Domagała
41
(0,44%)
-
7
Michał Grzegorz Orszuł
41
(0,44%)
-
6
Barbara Janina Szumara
20
(0,22%)
-
3
Andrzej Franciszek Cepak
254
(2,74%)
-
1
Jadwiga Józefa Irla
620
(6,69%)
-
10
Renata Anna Świt
25
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OMASTY
-
2
Dariusz Zenon Garlej
77
(0,83%)
-
5
Bożena Beata Maciuk
32
(0,35%)
-
4
Krzysztof Stanisław Chmielarz
86
(0,93%)
-
3
Tomasz Jacek Fijałkowski
144
(1,55%)
-
6
Henryk Jerzy Granek
10
(0,11%)
-
8
Ewelina Maj
6
(0,06%)
-
7
Angelika Kukla
23
(0,25%)
-
1
Anna Janina Mrozowska
110
(1,19%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
-
6
Anna Szostak
95
(1,03%)
-
7
Justyna Marta Łudzik
34
(0,37%)
-
8
Małgorzata Marta Łaganowska
36
(0,39%)
-
9
Marcin Michał Kozłowski
96
(1,04%)
-
1
Artur Zbigniew Sakwa
175
(1,90%)
-
3
Aneta Ewa Klamka
37
(0,40%)
-
5
Joanna Ewa Popis
42
(0,46%)
-
2
Stanisław Szewczyk
89
(0,97%)
-
4
Sławomir Krzysztof Madej
63
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bogusław Adam Chałuda
508
(5,52%)
-
5
Lidia Helena Kociełek
89
(0,97%)
-
2
Kazimierz Dyraga
235
(2,55%)
-
3
Gabriela Katarzyna Kłap
120
(1,30%)
-
7
Łukasz Andrzej Ziółkowski
53
(0,58%)
-
4
Kazimiera Barbara Król
156
(1,70%)
-
6
Robert Janusz Sienkiewicz
24
(0,26%)
-
8
Leszek Michał Paryż
64
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Jolanta Morgaś
251
(2,73%)
-
5
Mariola Leokadia Warzecha
149
(1,62%)
-
3
Zbigniew Paweł Szczepański
320
(3,48%)
-
2
Marek Długosz
377
(4,10%)
-
1
Zbigniew Julian Kierkowski
581
(6,32%)
-
4
Władysław Stefan Podraza
371
(4,03%)
-
6
Michał Leszczyński
518
(5,63%)
-
7
Helena Józefa Ziółkowska
74
(0,80%)
-
8
Janina Henryka Węgłowska
44
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogusław Sławomir Kowalczyk
589
(6,40%)
-
1
Teresa Jadwiga Sienkiewicz - Rek
425
(4,62%)
-
3
Jerzy Tadeusz Wojtasik
286
(3,11%)
-
8
Krzysztof Jan Koniusz
375
(4,08%)
-
4
Katarzyna Piwowarska
319
(3,47%)
-
6
Renata Brzezińska
36
(0,39%)
-
5
Ewa Łużak
75
(0,82%)
-
7
Marta Agata Nocoń
35
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
-
3
Ryszard Adam Kołton
36
(0,39%)
-
5
Anna Fatyga
25
(0,27%)
-
1
Łukasz Szostak
285
(3,10%)
-
2
Monika Sarbina Sroka
108
(1,17%)
-
4
Justyna Zofia Obważanek
26
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO DLA PONIDZIA
-
1
Ireneusz Gołuszka
834
(9,07%)
-
2
Krzysztof Słonina
613
(6,66%)
-
5
Mateusz Marek Kołton
9
(0,10%)
-
3
Zbigniew Baran
185
(2,01%)
-
4
Dorota Barbara Grochowina
39
(0,42%)
-
8
Małgorzata Joanna Molenda
34
(0,37%)
-
9
Jerzy Piotr Mucha
212
(2,30%)
-
7
Anna Aleksandra Kula
38
(0,41%)
-
6
Ewelina Mazur
13
(0,14%)