Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Płońsk, ulice: Aksamitna, Azalii, Barwna, Baśniowa, Biedronki, Bzów, Cegielniana, Chabrowa, Cicha, Ciepła, Cyprysowa, Czeremchy, Daleka, Dalii, Dobra, Działkowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna strona nieparzysta 1 - 33, Grunwaldzka strona nieparzysta 77 - 87, Hiacyntowa Hortensji, Irysowa, Jasna, Jaśminowa, Kalinowa, Krokusowa, Krótka, Ks. Romualda Jaworskiego strona nieparzysta, Lazurowa, Letnia, Łąkowa, Magnolii, Makowa, Malownicza, Mikołaja Kopernika strona nieparzysta 5 - 9c, Miła, Młodzieżowa strona nieparzysta 17 - 67, strona parzysta 26 - 64, Peonii, Pogodna, Polna 9 oraz strona parzysta 12 - 18, Północna, Promienna, Radosna, Różana, Siemiowita IV, Spokojna, Storczykowa, Szkolna strona nieparzysta 29 - 119, strona parzysta 30 - 112, Świętego Jana Pawła II strona nieparzysta 11 - 53, strona parzysta 18 - 46, Świętego Maksymiliana Kolbe, Urocza, Wesoła, Wiejska, Wiosenna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zapłotek, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
1
Andrzej Juliusz Kamasa
170
(5,00%)
-
7
Teresa Jadwiga Szulc
58
(1,71%)
-
5
Edyta Gałecka
24
(0,71%)
-
6
Katarzyna Kowalewska
16
(0,47%)
-
2
Monika Małgorzata Zimnawoda
213
(6,27%)
-
3
Żaneta Anna Danilewicz
67
(1,97%)
-
4
Kazimierz Pluta
16
(0,47%)
-
8
Adam Jarosław Paliński
17
(0,50%)
-
9
Beata Anna Przyborowska
44
(1,29%)
-
10
Daniel Sawicki
52
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Barbara Zofia Pawłowska
39
(1,15%)
-
2
Marcin Wojciech Uniewski
66
(1,94%)
-
4
Teresa Helena Draganiak
60
(1,77%)
-
1
Krzysztof Tucholski
218
(6,42%)
-
10
Roman Leszek Pankowski
27
(0,79%)
-
6
Joanna Anna Nowak
2
(0,06%)
-
5
Paweł Jaszczur
41
(1,21%)
-
7
Małgorzata Wolder
29
(0,85%)
-
8
Mieczysław Stanisław Karpiński
10
(0,29%)
-
9
Bożena Krystyna Waśniewska
28
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ
-
2
Andrzej Józef Pietrasik
461
(13,57%)
-
1
Andrzej Kwiatkowski
162
(4,77%)
-
4
Aldona Małgorzata Górecka
48
(1,41%)
-
5
Aneta Jerzak
185
(5,44%)
-
3
Arkadiusz Barański
163
(4,80%)
-
6
Jarosław Chyliński
144
(4,24%)
-
7
Ewa Wojda
24
(0,71%)
-
8
Waldemar Senderski
150
(4,41%)
-
9
Emilia Górczyńska
51
(1,50%)
-
10
Marek Franciszek Adamuszewski
122
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Paweł Osuch
62
(1,82%)
-
4
Kryspin Dawidko
22
(0,65%)
-
2
Antoni Rączkowski
199
(5,86%)
-
7
Andrzej Janusz Kadej
29
(0,85%)
-
10
Magdalena Anna Suwińska
32
(0,94%)
-
6
Elwira Ola Rutkowska
21
(0,62%)
-
1
Ewa Sokólska
191
(5,62%)
-
3
Kleopatra Poryzińska
58
(1,71%)
-
8
Bartosz Zadrożny
37
(1,09%)
-
9
Przemysław Niechcielski
40
(1,18%)
Okręg 2
Płońsk, ulice: Andrzeja Kmicica, Grunwaldzka strona nieparzysta 45 - 75, strona parzysta 2 - 36, 40 - 84, Henryka Sienkiewicza, Jesionowa, Klonowa, Ks. Romualda Jaworskiego strona parzysta, Leśników, Lipowa, Mikołaja Kopernika strona parzysta 22 - 32, Młodzieżowa 1 - 15e, strona parzysta 2 - 24c, Nadrzeczna, Parkowa, Plac 15 - go Sierpnia, Polna strona nieparzysta 1 - 7a, strona parzysta 2 - 6a, Postępu Rolniczego, Przejazd, Pułtuska strona nieparzysta 1 - 49, strona parzysta 2 - 54, Słoneczna, Szkolna 1 - 28, Targowa strona nieparzysta, Warszawska strona nieparzysta 1 - 23, strona parzysta 2 - 36, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Zacisze, Zygmunta Noakowskiego, Zygmunta Padlewskiego, Żołnierzy Wyklętych
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
5
Marzanna Józefa Stasiak
143
(4,84%)
-
8
Jakub Nowak
65
(2,20%)
-
1
Maria Urszula Ziółkowska
137
(4,64%)
-
7
Jarosław Hass
48
(1,63%)
-
2
Damian Domański
72
(2,44%)
-
3
Marta Naborczyk
34
(1,15%)
-
6
Ewa Langowska-Oziemczuk
5
(0,17%)
-
4
Maria Elżbieta Damięcka
18
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
6
Ewa Kretkiewicz
37
(1,25%)
-
4
Marcin Pankowski
17
(0,58%)
-
9
Jerzy Miłoszewski
59
(2,00%)
-
7
Piotr Wałęka
35
(1,19%)
-
5
Dorota Staniszewska
10
(0,34%)
-
3
Agnieszka Gzylewska
198
(6,71%)
-
1
Marianna Teresa Żebrowska
137
(4,64%)
-
2
Wojciech Tomasz Bluszcz
102
(3,46%)
-
8
Anita Małgorzata Godlewska
31
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ
-
7
Zdzisław Myszyński
30
(1,02%)
-
2
Małgorzata Justyna Adamska-Jasińska
198
(6,71%)
-
1
Henryk Zienkiewicz
277
(9,38%)
-
3
Leszek Janusz Kalkowski
127
(4,30%)
-
8
Ewa Podlaska
38
(1,29%)
-
4
Katarzyna Pydynowska
42
(1,42%)
-
5
Jarosław Jeznach
99
(3,35%)
-
9
Piotr Budziszewski
76
(2,57%)
-
6
Barbara Renata Kostrzewa
54
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ewa Grażyna Kamińska
49
(1,66%)
-
3
Robert Wiktor Olewniczak
37
(1,25%)
-
6
Aneta Dorota Wrzesińska
20
(0,68%)
-
1
Marcin Maciej Kośmider
402
(13,62%)
-
2
Ryszard Antoniewski
71
(2,41%)
-
5
Wojciech Grabarczyk
13
(0,44%)
-
7
Anita Walter-Jakubiak
14
(0,47%)
-
8
Piotr Paweł Knaf
32
(1,08%)
-
9
Lilla Teresa Kornatowska
38
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Jan Wadas
17
(0,58%)
-
4
Adam Zawistowski
22
(0,75%)
-
6
Wioleta Renata Majewska
6
(0,20%)
-
7
Sławomir Andrzej Osmański
23
(0,78%)
-
3
Agnieszka Antosik
20
(0,68%)
-
2
Arleta Agnieszka Bilińska
21
(0,71%)
-
1
Artur Jankowski
78
(2,64%)
Okręg 3
Płońsk, ulice: 1 - go Maja, Adama Mickiewicza, Agrestowa, Armii Krajowej, Astronomów, Błękitna, Bolesława Prusa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Czereśniowa, Czerwińska, Dębowa, Długa, dr Jana W. Jędrzejewicza, dr Leona Rutkowskiejo, Fryderyka Chopina, Galileusza, Generała Fieldorfa, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Józefa Bema, Grunwaldzka strona nieparzysta 1 - 43, Gruszowa, Handlowa, Henry Forda I, Heveliusza, Ignacego Jana Paderewskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jodłowa, Keplera, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwalii, Kornela Makuszyńskiego, Krańcowa strona parzysta, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzysztofa Karulaka, Krzywa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Macieja Sarbiewskiego, Książęca Kwiatowa, Licealistów, Ludwika Waryńskiego, M. Konopnickiej, Malinowa, Mazowiecka, Mikołaja Kopernika strona nieparzysta 1 - 3, strona parzysta 2 - 20, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piaskowa, Piastowska, Płocka, Podmiejska 1 - 3, Południowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Proletariacka, Prosta, Przechodnia, Przemysłowa, Pułtuska 56 - 60b (bez numerów 56a, oraz 56d), Robotnicza, Rotmistrza Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Skarżyńska, Składowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotki, Szarotki, Szczęśliwa, Środkowa, Świerkowa, Świętego Jana Pawła II strona nieparzysta 1 - 9, strona parzysta 2 - 16, Tadeusza Kościuszki, Tarasowa, Targowa strona parzysta, Tęczowa, Toruńska, Towarowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Warszawska strona nieparzysta 25 - 61, strona parzysta 38 - 78a, Wiśniowa, Witolda Grzebskiego, Wojska Polskiego, Wolności, Wyszogrodzka, Zajazd, Zaułek, Zduńska, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
-
1
Agnieszka Piekarz
212
(8,15%)
-
3
Elżbieta Anna First
75
(2,88%)
-
2
Henryk Antoni Juszko
70
(2,69%)
-
5
Tomasz Lądowski
49
(1,88%)
-
6
Robert Żochowski
39
(1,50%)
-
4
Włodzimierz Jan Skibiński
45
(1,73%)
-
7
Kamila Monika Bakon
44
(1,69%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Jerzy Radziwonka
79
(3,04%)
-
5
Danuta Barbara Stankiewicz
36
(1,38%)
-
3
Danuta Kalińska
15
(0,58%)
-
6
Przemysław Żabicki
3
(0,12%)
-
2
Zbigniew Janusz Kolendo
14
(0,54%)
-
4
Marzanna Rydzewska
12
(0,46%)
-
7
Łukasz Piotr Fabczak
20
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZ. ZIEMI PŁOŃSKIEJ
-
1
Teresa Emilia Kozera
398
(15,30%)
-
4
Małgorzata Bidas
94
(3,61%)
-
7
Benedykt Nowakowski
133
(5,11%)
-
2
Alina Urszula Braulińska
161
(6,19%)
-
3
Mariusz Jan Prusak
127
(4,88%)
-
8
Mariusz Ireneusz Wrzesiński
23
(0,88%)
-
5
Grzegorz Czesław Przedpełski
56
(2,15%)
-
6
Waleria Klimkiewicz
82
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Małgorzata Kurzątkowska
197
(7,57%)
-
2
Andrzej Janusz Ferski
213
(8,19%)
-
3
Roman Wiesław Wyrzykowski
84
(3,23%)
-
4
Sylwia Zdunek
44
(1,69%)
-
8
Danuta Teresa Kościelniak
43
(1,65%)
-
6
Roman Paweł Przybysz
42
(1,61%)
-
5
Paweł Orzechowski
36
(1,38%)
-
7
Piotr Kowalewski
9
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Ireneusz Witold Stawiarski
4
(0,15%)
-
7
Kamil Szczęsny Lubiński
16
(0,62%)
-
2
Monika Ewa Chyczewska
17
(0,65%)
-
5
Maciej Dąbrowski
18
(0,69%)
-
1
Artur Bodzak
62
(2,38%)
-
3
Elżbieta Małgorzata Jarczewska
16
(0,62%)
-
4
Wiktoria Helena Stawiarska
13
(0,50%)