Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Gostynin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Mirosław Bogdan Kaczmarek
77
(0,96%)
-
6
Agnieszka Dominika Żydowo
106
(1,32%)
-
1
Katarzyna Osowicz - Szewczyk
707
(8,83%)
-
3
Arkadiusz Piotr Zaremba
307
(3,84%)
-
9
Rafał Giziński
249
(3,11%)
-
7
Jerzy Kozłowski
99
(1,24%)
-
8
Oliwia Jadwiga Zimna
57
(0,71%)
-
2
Paweł Maciej Kiełbasa
368
(4,60%)
-
4
Jolanta Józefa Szlezynger
178
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV
-
3
Karol Rędzikowski
161
(2,01%)
-
8
Teresa Janecka
113
(1,41%)
-
5
Krzysztof Jakub Kubicki
58
(0,72%)
-
6
Agnieszka Pruszyńska
46
(0,57%)
-
7
Aldona Owsik
42
(0,52%)
-
9
Piotr Ignacy Jankowski
52
(0,65%)
-
1
Andrzej Edward Kujawski
224
(2,80%)
-
2
Ewa Elżbieta Augustyniak
78
(0,97%)
-
4
Agnieszka Janczewska - Rowińska
14
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA
-
2
Michał Tomasz Bartosiak
811
(10,13%)
-
1
Roman Augustyniak
354
(4,42%)
-
3
Edyta Agnieszka Mikulska
188
(2,35%)
-
6
Joanna Banach
92
(1,15%)
-
4
Iwona Markus
289
(3,61%)
-
5
Arkadiusz Robert Jędrzejewski
129
(1,61%)
-
7
Artur Szulwach
160
(2,00%)
-
8
Alicja Bogumiła Lewandowska
57
(0,71%)
-
9
Zbigniew Chorążek
190
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marian Adam Pagórek
903
(11,28%)
-
2
Adam Dominik Waloch
498
(6,22%)
-
4
Marek Mikołajczyk
250
(3,12%)
-
3
Katarzyna Julia Leśniewska
436
(5,45%)
-
9
Władysław Jan Dziachan
0
(0%)
-
8
Anna Pawlak
90
(1,12%)
-
5
Elżbieta Zofia Lewandowicz
126
(1,57%)
-
6
Anna Pawłowska
148
(1,85%)
-
7
Bartosz Michał Bazela
302
(3,77%)
Okręg 2
Gmina Gostynin, Gmina Szczawin Kościelny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Arkadiusz Boruszewski
638
(8,50%)
-
2
Tomasz Bronisław Lewandowski
588
(7,83%)
-
7
Wojciech Eugeniusz Racki
103
(1,37%)
-
3
Anna Wypych
598
(7,96%)
-
4
Ilona Maria Dan
519
(6,91%)
-
5
Ewa Dubielak
85
(1,13%)
-
6
Ewa Gorczyca
92
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV
-
1
Marzenna Kozłowska
398
(5,30%)
-
3
Halina Janina Wyrwa
83
(1,11%)
-
2
Tadeusz Antoni Mosakowski
56
(0,75%)
-
5
Paweł Tadeusz Ciesielski
89
(1,19%)
-
4
Zdzisław Dan
46
(0,61%)
-
8
Edyta Sylwia Tomaszewska
23
(0,31%)
-
7
Emil Stanisław Kosmowski
33
(0,44%)
-
6
Justyna Korga
117
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA
-
3
Magdalena Dołęga
120
(1,60%)
-
7
Jerzy Michalak
87
(1,16%)
-
4
Marlena Stańczak
78
(1,04%)
-
1
Kazimierz Majchrzak
305
(4,06%)
-
5
Sylwester Górski
75
(1,00%)
-
8
Karol Podleśny
97
(1,29%)
-
2
Magdalena Augustyniak
91
(1,21%)
-
6
Karol Kozłowski
232
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mirosław Stanisław Porwolik
245
(3,26%)
-
1
Paweł Pilichowicz
1 104
(14,70%)
-
6
Agnieszka Maria Gozdowska
202
(2,69%)
-
3
Teresa Pawlak
417
(5,55%)
-
5
Ryszard Roman Kowalczyk
89
(1,19%)
-
4
Jerzy Węglewski
377
(5,02%)
-
7
Urszula Józwik
133
(1,77%)
-
8
Andrzej Krzysztof Krzewicki
390
(5,19%)
Okręg 3
Gmina Pacyna, Gmina Sanniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Radosław Tarka
345
(7,28%)
-
1
Maria Bożena Wróblewska
1 007
(21,24%)
-
4
Alina Janina Janiak - Bugaj
214
(4,51%)
-
2
Wiesław Wojtalewicz
530
(11,18%)
-
5
Rafał Robak
87
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV
-
2
Jadwiga Durmaj
97
(2,05%)
-
1
Teresa Russek
630
(13,29%)
-
5
Marcin Szewczyk
376
(7,93%)
-
3
Piotr Dariusz Majewski
50
(1,05%)
-
4
Wiesław Wróblewski
83
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Milczarski
609
(12,84%)
-
3
Ewa Świerczyńska
143
(3,02%)
-
2
Jakub Jan Kraśkiewicz
260
(5,48%)
-
4
Katarzyna Kraska
311
(6,56%)