Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina TUCHOLA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Patryk Bośko
91
(1,16%)
-
8
Jan Czupryniak
62
(0,79%)
-
3
Genowefa Henryka Hałajdziak
189
(2,40%)
-
1
Jerzy Kowalik
1 056
(13,43%)
-
5
Małgorzata Maria Stawicka
32
(0,41%)
-
2
Beata Elżbieta Rode
307
(3,90%)
-
6
Jadwiga Ryduchowska
81
(1,03%)
-
7
Jaromir Maksymilian Betka
40
(0,51%)
-
9
Piotr Suchomski
45
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”
-
8
Paweł Marek Redlarski
226
(2,87%)
-
9
Wiesław Wacław Szołtun
102
(1,30%)
-
7
Małgorzata Bożena Oller
298
(3,79%)
-
1
Waldemar Kierzkowski
383
(4,87%)
-
3
Iwona Maria Kobus
234
(2,98%)
-
2
Barbara Józefa Drewczyńska
338
(4,30%)
-
5
Anita Magdalena Muzioł
280
(3,56%)
-
4
Dariusz Adam Krygowski
182
(2,31%)
-
6
Leszek Zbigniew Nurczyński
172
(2,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kamila Agnieszka Pieczka
91
(1,16%)
-
3
Maria Helena Lewandowska
45
(0,57%)
-
2
Marek Klunder
70
(0,89%)
-
6
Dariusz Paweł Zakryś
46
(0,58%)
-
4
Dorota Władysława Oleszkiewicz
60
(0,76%)
-
5
Zbigniew Zenon Swoiński
51
(0,65%)
-
7
Marzena Maria Krueger
62
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018
-
8
Marek Wojciech Przybyszewski
92
(1,17%)
-
4
Barbara Górecka
55
(0,70%)
-
5
Anita Małgorzata Tylec-Kurlandt
59
(0,75%)
-
1
Ireneusz Zakrzewski
334
(4,25%)
-
2
Anna Maria Toby
138
(1,75%)
-
3
Zenon Poturalski
135
(1,72%)
-
6
Magdalena Bogna Erdanowska-Niemczewska
51
(0,65%)
-
7
Renata Remus
17
(0,22%)
-
9
Wojciech Michał Chmurzyński
52
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018
-
4
Jacek Adam Lorczak
71
(0,90%)
-
8
Anna Maria Nieżórawska
43
(0,55%)
-
7
Lucyna Karnowska
149
(1,89%)
-
9
Henryk Zbigniew Zielinski
94
(1,20%)
-
1
Krzysztof Bernard Łukaszewicz
277
(3,52%)
-
5
Waldemar Piotrowski
171
(2,17%)
-
3
Stanisław Waldemar Reding
67
(0,85%)
-
6
Irena Józefa Szwankowska
95
(1,21%)
-
2
Wiesława Zofia Alichniewicz
186
(2,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Jutrowski
85
(1,08%)
-
1
Halina Maria Janowska-Giłka
476
(6,05%)
-
5
Maciej Gierszewski
102
(1,30%)
-
4
Krzysztof Mikołaj Dereszyński
212
(2,70%)
-
6
Izabela Dorota Zienkiewicz
31
(0,39%)
-
3
Daria Marzenna Maciejaszek
156
(1,98%)
-
7
Zbigniew Klinicki
108
(1,37%)
-
8
Danuta Barbara Gierszewska
18
(0,23%)
-
9
Jarosław Ostrowski
48
(0,61%)
Okręg 2
gminy: GOSTYCYN, KĘSOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Grzegorz Adam Rybacki
97
(2,89%)
-
3
Natalia Maria Przastek
47
(1,40%)
-
2
Sławomir Tomasz Majnert
312
(9,29%)
-
4
Daria Magdalena Fabiszak-Talaśka
32
(0,95%)
-
1
Piotr Broszkiewicz
255
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”
-
2
Justyna Dorota Banaszek-Turzyńska
127
(3,78%)
-
3
Anna Maria Dobrowolańska-Kosecka
53
(1,58%)
-
5
Magdalena Zakryś
30
(0,89%)
-
1
Jerzy Piechowiak
178
(5,30%)
-
4
Kazimierz Lipiński
88
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ewa Barbara Lorczak
53
(1,58%)
-
2
Marzena Przytarska
56
(1,67%)
-
1
Marek Kazimierz Borowski
67
(2,00%)
-
4
Paweł Piesik
60
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018
-
1
Jan Leon Przybysz
289
(8,61%)
-
5
Kamelia Jolanta Tajl
112
(3,34%)
-
2
Zbigniew Brzuchalski
84
(2,50%)
-
4
Izabela Modrzejewska
60
(1,79%)
-
3
Mariola Szylke
159
(4,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018
-
3
Barbara Rozalia Nahorska
45
(1,34%)
-
1
Michał Mróz
461
(13,73%)
-
4
Marek Kilichowski
41
(1,22%)
-
2
Anna Maria Ziegler
316
(9,41%)
-
5
Andrzej Marek Donarski
68
(2,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Wilkoński
133
(3,96%)
-
3
Tomasz Robert Kensik
93
(2,77%)
-
2
Katarzyna Przytarska
42
(1,25%)
Okręg 3
gminy: CEKCYN, LUBIEWO, ŚLIWICE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Antoni Lewandowski
663
(8,93%)
-
3
Edyta Hoppe
354
(4,77%)
-
5
Damian Sebastian Gołąb
101
(1,36%)
-
7
Mariola Ufnowska
39
(0,53%)
-
2
Andrzej Zygfryd Banach
187
(2,52%)
-
8
Stefan Ochendal
76
(1,02%)
-
4
Ewa Ziemann
92
(1,24%)
-
6
Anna Szulczyk
68
(0,92%)
-
9
Wojciech Zbigniew Kroplewski
409
(5,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO”
-
1
Andrzej Wiesław Urbański
496
(6,68%)
-
8
Małgorzata Anna Urban
45
(0,61%)
-
2
Zygmunt Andrearczyk
84
(1,13%)
-
3
Karolina Katarzyna Babińska
61
(0,82%)
-
4
Roman Chmara
162
(2,18%)
-
9
Ewa Anna Zielazna
57
(0,77%)
-
6
Michał Łukasz Nowacki
250
(3,37%)
-
7
Angelika Maria Retkowska
29
(0,39%)
-
5
Mirosław Łepek
68
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edmund Andrearczyk
73
(0,98%)
-
3
Elżbieta Zakryś
97
(1,31%)
-
1
Agnieszka Monika Sierosławska
123
(1,66%)
-
7
Stanisław Jerchewicz
16
(0,22%)
-
4
Łukasz Jerzy Pestka
22
(0,30%)
-
5
Halina Felicja Rolewicz
17
(0,23%)
-
8
Tadeusz Franciszek Drewek
34
(0,46%)
-
6
Danuta Mirosława Górska
14
(0,19%)
-
9
Mirosław Jan Juraszewski
25
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU TUCHOLSKIEGO 2018
-
9
Michał Paweł Wróblewski
40
(0,54%)
-
4
Bogusława Maria Talaśka
12
(0,16%)
-
3
Bartosz Marcin Puchowski
306
(4,12%)
-
1
Dorota Gromowska
1 036
(13,96%)
-
8
Katarzyna Agnieszka Glazik
48
(0,65%)
-
6
Martyna Magdalena Galińska
12
(0,16%)
-
2
Andrzej Pruszak
495
(6,67%)
-
5
Marek Piotr Gromek
44
(0,59%)
-
7
Marzena Krystyna Świetlik
26
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT TUCHOLSKI 2018
-
2
Justyna Joanna Wilkiewicz
273
(3,68%)
-
1
Michał Jacek Skałecki
531
(7,15%)
-
6
Jerzy Otto
23
(0,31%)
-
9
Krzysztof Sławomir Targaczewski
51
(0,69%)
-
3
Ewa Łobocka
152
(2,05%)
-
7
Przemysław Ludwik Ziegert
73
(0,98%)
-
8
Klaudia Talaśka
48
(0,65%)
-
4
Marian Kulczyk
67
(0,90%)
-
5
Krystyna Jadwiga Mańkowska
10
(0,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jan Stefan Śliwa
21
(0,28%)
-
1
Marcin Paweł Chmara
345
(4,65%)
-
9
Krzysztof Brodowski
28
(0,38%)
-
2
Danuta Elżbieta Giłka
28
(0,38%)
-
4
Irena Maria Kuziemska
22
(0,30%)
-
5
Joanna Maniowska
15
(0,20%)
-
8
Bartosz Janusz Piesik
16
(0,22%)
-
7
Małgorzata Barbara Winowiecka
27
(0,36%)
-
6
Sławomir Piotr Olszewski
12
(0,16%)