Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miejscowości Wierzbica-Osiedle: ul. Chełmska, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Promykowa, ul. Włodawska
Pokaż więcej
Grzegorz Artur Sobczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
61
(52,14%)
Krzysztof Paweł Wojewódzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
56
(47,86%)
Okręg 2
Część miejscowości Wierzbica-Osiedle: ul. Kasztanowa, ul. Parkowa
Pokaż więcej
Roman Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
64
(36,99%)
Marian Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
45
(26,01%)
Janusz Seroka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,08%)
Barbara Anna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(17,92%)
Okręg 3
Część miejscowości Wierzbica-Osiedle: ul. Boczna, ul. Długa, ul Jarzębinowa, ul. Kwiatowa, ul. Lipowa, ul. Lubelska, ul. Ogrodowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Świerkowa, ul. Wapienna, ul. Wrzosowa, ul. Zielona
Pokaż więcej
Marta Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
107
(45,92%)
Dorota Bogusława Kołtun
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(40,34%)
Dariusz Piotr Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(13,73%)
Okręg 4
Część miejscowości Busówno od nr 1 do nr 28, Busówno–Kolonia
Pokaż więcej
Stanisław Szpeflik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
51
(47,22%)
Damian Misiura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
17
(15,74%)
Mirosław Sylwester Kałużny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(19,44%)
Katarzyna Nakonieczna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(17,59%)
Okręg 5
Część miejscowości Busówno od nr 29 do nr 84
Pokaż więcej
Józef Zbigniew Korniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
19
(17,59%)
Anna Flisiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(43,52%)
Paweł Krzemiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(38,89%)
Okręg 6
Kamienna Góra, Pniówno
Pokaż więcej
Dorota Sidoruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
46
(26,14%)
Jarosław Łukasz Boraczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
38
(21,59%)
Lucyna Irena Ficner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(25,57%)
Bogusław Kulbicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(26,70%)
Okręg 7
Kozia Góra, Staszyce
Pokaż więcej
Ryszard Paweł Kowelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
25
(17,99%)
Adrian Wołoszun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
17
(12,23%)
Zofia Grażyna Ziemba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(27,34%)
Piotr Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(42,45%)
Okręg 8
Adam Jan Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
0
(0,00%)
Okręg 9
Ochoża, Ochoża-Pniaki
Pokaż więcej
Mirosław Wołczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(27,27%)
Andrzej Palik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(72,73%)
Okręg 10
Buza, Helenów, Olchowiec, Terenin
Pokaż więcej
Janusz Świetlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
63
(31,98%)
Krzysztof Izydor Szeliga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(41,62%)
Leopold Arkadiusz Maciejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(26,40%)
Okręg 11
Olchowiec-Kolonia, Święcica
Pokaż więcej
Edyta Gargol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(42,42%)
Krzysztof Ryszard Czarnecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(57,58%)
Okręg 12
Syczyn, Werejce
Pokaż więcej
Elżbieta Głuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
41
(19,71%)
Urszula Tarnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(19,71%)
Zdzisław Piotr Muszański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(60,58%)
Okręg 13
Chylin, Chylin Mały, Chylin Wielki, Władysławów
Pokaż więcej
Piotr Kość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
56
(32,75%)
Krystyna Jakimiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
19
(11,11%)
Krzysztof Konstanty Wichórski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(16,37%)
Marian Kister
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(39,77%)
Okręg 14
Wólka Tarnowska
Pokaż więcej
Jacek Jakubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
60
(30,30%)
Andrzej Bogusław Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(14,65%)
Józefa Kantypowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(55,05%)
Okręg 15
Bakus-Wanda, Karczunek, Tarnów, Wygoda
Pokaż więcej
Mirosław Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA ZENONA ŻELECHOWSKIEGO
42
(33,07%)
Bożena Sabina Buch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
25
(19,69%)
Marek Paweł Kaleta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(22,83%)
Stanisława Emilia Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(24,41%)