Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jerzmanice-Zdrój od nr 1 do nr 30, Nowa Ziemia, Sępów
Pokaż więcej
Dorota Monika Paździor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
53
(28,65%)
Andrzej Grzegorz Skop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
14
(7,57%)
Aleksander Jan Didenkow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
55
(29,73%)
Ernest Radosław Rygielski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(34,05%)
Okręg 2
Jerzmanice-Zdrój od nr 31 do nr 127
Pokaż więcej
Magdalena Maria Pitera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
51
(29,14%)
Edward Ryszard Janiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
63
(36,00%)
Dorota Maria Górak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
12
(6,86%)
Wioletta Sylwia Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
49
(28,00%)
Okręg 3
Brennik, Gierałtowiec
Pokaż więcej
Bogusław Marcin Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
110
(41,51%)
Maria Bilik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
38
(14,34%)
Przemysław Arkadiusz Zarzeczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
65
(24,53%)
Joanna Stanisława Karwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
52
(19,62%)
Okręg 4
Joanna Małgorzata Woźnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
34
(27,42%)
Mariusz Piotr Stemplowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
75
(60,48%)
Edward Zbigniew Matwiejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
4
(3,23%)
Marek Krzysztof Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
11
(8,87%)
Okręg 5
Lubiatów od nr 1 do nr 37C, Kwiatów
Pokaż więcej
Rafał Norbert Karwacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
36
(27,27%)
Jan Tadeusz Tymczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
93
(70,45%)
Zenon Drzyzga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
3
(2,27%)
Okręg 6
Lubiatów od nr 38 do nr 77
Pokaż więcej
Magdalena Barbara Pilich-Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
125
(65,45%)
Czesław Edward Czapliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
60
(31,41%)
Leszek Piotr Kardasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
6
(3,14%)
Okręg 7
Nowa Wieś Złotoryjska, Podolany, Pyskowice, Wyskok
Pokaż więcej
Joanna Julia Kochańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
25
(10,92%)
Jarosław Pawlus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
82
(35,81%)
Leszek Kardasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
15
(6,55%)
Antonina Chamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
60
(26,20%)
Grzegorz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
47
(20,52%)
Okręg 8
Prusice od nr 1 do nr 27 i od nr 58 do nr 107
Pokaż więcej
Joanna Piechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
93
(45,15%)
Marian Franciszek Czech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
26
(12,62%)
Agnieszka Aniela Mały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
12
(5,83%)
Renata Ewa Hanczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
75
(36,41%)
Okręg 9
Prusice od nr 28 do nr 57, Leszczyna
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
37
(33,33%)
Katarzyna Joanna Kuśnierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
38
(34,23%)
Zdzisław Jan Adaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
36
(32,43%)
Okręg 10
Kopacz, Łaźniki, Rokitnica
Pokaż więcej
Irena Lesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
16
(5,73%)
Regina Elżbieta Popielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
56
(20,07%)
Elżbieta Barbara Węgierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
3
(1,08%)
Małgorzata Beata Mohylowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
36
(12,90%)
Włodzimierz Władysław Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
60
(21,51%)
Marian Henryk Kret
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(24,73%)
Czesław Kazimierz Stawiński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(13,98%)
Okręg 11
Kozów, Rzymówka, Wysocko
Pokaż więcej
Przemysław Mariusz Siudak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
136
(51,91%)
Elżbieta Arjan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
52
(19,85%)
Gabriel Sebastian Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
49
(18,70%)
Dorota Anna Raszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
25
(9,54%)
Okręg 12
Wilków od nr 1 do nr 45
Pokaż więcej
Małgorzata Katarzyna Ficner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
34
(25,56%)
Paweł Andrzej Choczaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
99
(74,44%)
Okręg 13
Wilków od nr 46 do nr 95, ulice: Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Konwaliowa
Pokaż więcej
Sławomir Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
75
(46,01%)
Zdzisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ
10
(6,13%)
Dariusz Andrzej Majchrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
78
(47,85%)
Okręg 14
Wilków–Osiedle ulice: Brata Alberta, Paderewskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kopernika, Mickiewicza, Polna, Ogrodowa, Leszczyńska, Leśna, Szkolna
Pokaż więcej
Łucja Maria Marchaj-Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
49
(25,26%)
Ryszard Marcin Wrutniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
84
(43,30%)
Stanisław Kmita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
6
(3,09%)
Jan Piotr Pomykała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
55
(28,35%)
Okręg 15
Wilków–Osiedle ulice: Piotra i Pawła, Staszica, Pocztowa, Kochanowskiego, Damrota, Sienkiewicza
Pokaż więcej
Izabella Ruszaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA
23
(9,50%)
Jacek Włodzimierz Parański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA
129
(53,31%)
Agnieszka Barbara Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM
26
(10,74%)
Małgorzata Joanna Czuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
64
(26,45%)